Realizacje

Panele szklane lacobel do kuchni i łazienki — realizacje decoPLANET

Poniżej znajdziesz realizacje z montażu drukowanych paneli szklanych do kuchni i łazienki. Zdjęcia przedstawiają wzory lacobel oraz obrazów mocowanych na ścianie. Może tu znajdziesz inspirację do własnego projektu? Obejrzyj realizacje i przekonaj się, jak panele szklane zmieniają wnętrze kuchni, łazienki, czy salonu. Masz pomysł? Potrzebujesz pomocy? Kontaktuj się z nami!

Które z naszych realizacji chcesz zobaczyć?
Fototapeta z panoramą miasta

Fototapety na ścianie są popularne od dziesięcioleci. To najlepszy sposób, by we wnętrzu salonu, czy innego pomieszczenia, stworzyć oryginalną i niepowtarzalną aranżację, która będzie zachwycać domowników i gości przez długi czas. Zobacz, jak stworzyć przytulne wnętrze dzięki wyjątkowej fototapecie na ścianie!

Szary lacobel do kuchni - Poznań

Szary lacobel doskonale sprawdzi się na ścianie w małej i dużej kuchni. Bezpieczny kolor szkła podkreśli rolę dodatków lub przełamie kolorystyczna nudę. Zobacz zdjęcia z realizacji w Poznaniu!

Panele szklane do kuchni - zielony las - okolice Warszawy

Zielony las doskonale sprawdza się jako motyw na szkło do kuchni. Ciepłe kolory kontrastują z otoczeniem AGD. Idealnie sprawdzają się jako wykończenie umieszczone na ścianie nad blatem. Aranżacja wnętrz drukowanymi panelami szklanymi do kuchni jest nowoczesna i trwała.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.