- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Panele szklane do mebli

Szklane panele drukowane jako fronty do mebli

Szklane panele z oryginalnym nadrukiem są doskonałą ozdobą mebli do domu i biura. To nowoczesne trend, który zdobywa coraz większą popularność. Nadaje bowiem meblom niepowtarzalnego wyglądu. Idealnie komponuje się z wnętrzem i wystrojem pomieszczeń. Pozwala ponadto stworzyć wyjątkową, indywidualną przestrzeń.

Polecamy panele szklane na wymiar do mebli w formach:

  • lacobeljednokolorowe, szklane fronty meblowe;
  • drukowane panele szklane — z dowolnym wzorem grafiki.

Lacobel — jednokolorowe panele szklane do mebli

Lacobel to oryginalny sposób wykończenia frontów meblowych. Jednobarwne szkło dekoracyjne nadaje oryginalności i elegancji w każdym pomieszczeniu. Doskonale sprawdza się w zabudowie kuchni, jak również szaf w pokojach, garderobach i przedpokojach. Może stanowić nowoczesne wykończenie zabudów z drzwiami suwanymi. Jest popularny jako front szaf typu komandor. Mleczne szkło lacobel dostępne jest w szerokiej gamie kolorów. Sprawia to, że bez problemu uda się dopasować je do wystroju niemal każdego wnętrza. Nie bez znaczenia jest też łatwość montażu paneli lacobel do mebli. Szkło jest trwałe i bezpieczne dla użytkowników. Odporne na blaknięcie, nie traci intensywności kolorów nawet przy długotrwałej ekspozycji na słońcu.

Drukowane panele szklane do mebli

Równie eleganckim wykończeniem frontów do meblidrukowane panele szklane. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość wyboru niemal dowolnego wzoru grafiki lub zdjęcia. Daje to możliwość idealnego dopasowanie do wystroju wnętrza. Wybrany obraz na panele szklane do mebli często utożsamiany jest także z gustem właściciela. Niekiedy związany jest z hobby lub pasją. Wiele zależy też od miejsca, w którym znajdują się meble. Drukowane panele szklane do mebli są doskonałym uzupełnieniem projektu kuchni. Zwłaszcza gdy w pomieszczeniu zastosowano ten rodzaj ozdoby na ścianie. To zgodne z najnowszymi trendami w wystroju wnętrz. Panele szklane na frontach meblowych czynią bowiem oryginalną i spójną kompozycję. Szkło z nadrukiem wygląda równie elegancko na meblach w innych pomieszczeniach. Doskonale prezentuje się na frontach dużych szaf z drzwiami suwanymi. Wzbogaca je wizualnie. Wywołuje ponadto efekt większej przestrzeni w pomieszczeniu. Panele szklane na frontach meblowych są wyjątkowo atrakcyjne. I łatwe w konserwacji. Wysokiej jakości druk UV nie ulega odbarwieniom. Kolory zachowują swoją dynamikę także po wielu latach użytkowania. Nie blakną. Są wyjątkowo oryginalną ozdobą pomieszczenia. Drukowane panele szklane do frontów mebli wzbudzają zachwyt gości. W wielu przypadkach podkreślają funkcjonalność pomieszczenia i gust użytkownika.

Montaż paneli szklanych do mebli

Panele szklane do mebli są proste w montażu. Wykonane z wytrzymałego szkła są odporne na ścieranie i uszkodzenie druku. Wyjątkowo efektownie wyglądają na dzielonych drzwiach suwanych szaf. Można tu zastosować szkło mieszane. Połączenie jednobarwnego lacobel i szkła drukowanego na oddzielnych panelach daje ogrom możliwości. Ograniczeniem designu wnętrza staje się jedynie własna wyobraźnia. Montaż paneli szklanych do mebli odbywa się tu na etapie ich składania. W zależności od projektu możliwe jest ich przyklejenie lub trwałe mocowanie w ramie drzwi.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.