Panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni

Panele szklane to rozwiązanie do każdej nowoczesnej kuchni. Są niezwykle atrakcyjnie wizualnie. Powiększają pomieszczenie, nadając mu jednocześnie wyraz dobrego smaku i gustu. Panele szklane stanowią bowiem oryginalną ozdobę kuchni. Bez względu na jej wielkość i umeblowanie. Panele szklane montuje się najczęściej na ścianę do kuchni. Wykonane są ze wzmocnionego szkła. Nie zachodzi zatem obawa jego pęknięcia lub przypadkowego uszkodzenia. Szkło montowane na ścianę do kuchni jest odpowiednio hartowane i przycięte na odpowiedni wymiar. Później jednostronnie pokrywa się je wysokiej jakości drukiem w technologii UV.

Drukowane panele szklane na ścianę do kuchni

Drukowane panele szklane na ścianę do kuchni zachwycają nie tylko oryginalnymi wzorami. Zwraca uwagę także ich montaż. Szkło hartowane do kuchni wymaga wcześniejszego przygotowania powierzchni. Można je także mocować do płytek. W szklanych panelach wycinane są otwory montażowe pod gniazdka i kontakty elektryczne. Na większych powierzchniach są one ze sobą łączone. Szkło hartowane do kuchni drukowane jest z dbałością o wybrane wzory. Poszczególne panele szklane zachowują istotę oraz każdy szczegół ulubionego motywu, czy grafiki. Rozplanowanie i specjalistyczny montaż sprawiają, że szkło na ścianę do kuchni jest wyjątkowo ozdobne.

Zalety paneli szklanych na ścianę w kuchni

Panele szklane na ścianie w kuchni są świetnym pomysłem na wykończenie wnętrz. Nadają ton pomieszczeniu. Charakteryzują jego kolorystykę. Są nie tylko szkłem ozdobnym na ścianę. Mają też walory praktyczne. Przede wszystkim chronią ściany przed zabrudzeniem. Z miejsc łączenia z czasem nie wypada fuga. Panele szklane w kuchni są estetyczne i łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub umyć płynem do szyb. Gwarantowana jest także jakość druku i wytrzymałość szkła hartowanego na ścianę do kuchni. Wysokiej jakości druk UV jest wyjątkowo trwały. Kolory nie blakną nawet po wielu latach ekspozycji na słonecznym miejscu.

Panele szklane — wzory 3D szkła do kuchni

Na szczególną uwagę zasługuje szkło do kuchni 3d, czyli przestrzenne panele szklane na ścianę. Ich sekret tkwi w odpowiednio dobranej grafice. Optycznie powiększają pomieszczenie, nadając mu jednocześnie surrealistyczny wygląd. Są wyjątkowo oryginalne. Takie wzory 3d na szkło hartowane doskonale sprawdzą się na ścianę w dużej kuchni. Idealnie będą wyglądały nad blatem, czy też za kuchenką. Odpowiednio podświetlone wywołają dodatkowe wrażenie głębi. To niezwykle prosty sposób na nowoczesny wystrój kuchni. Tradycjonaliści wybierają do kuchni panele szklane ze wzorem kwiatów, marmuru i drewna. Tu jednak nie ma żadnych ograniczeń. Popularne wzory na szkło do kuchni, także 3d, wybrać możesz z tysięcy dostępnych grafik.

Panele szklane do kuchni — szkło na ścianę — opinie i cena

Panele szklane na ścianę do kuchni mają dobre opinie wśród inwestorów. Wskazują oni na oryginalność rozwiązania i duże możliwości dekoracyjne. Sprawdza się ono bowiem na małych i dużych powierzchniach. Opinie wskazują, że cena szkła hartowanego i montaż na ścianę w kuchni jest niska. Niekiedy nie odbiega ona znacząco od kosztów płytek ceramicznych. Tu jednak panele szklane biją je wzorami i możliwością dekoracji wnętrza kuchni. Sprawdź, ile kosztuje panel szklany do kuchni. Dobierz wzór szkła hartowanego na ścianę i wskaż jego wymiary. Możesz także dokonać wizualizacji własnego projetu. Dowiedz się, jaka jest cena paneli ze szkła na ścianę do Twojej kuchni. Skorzystaj z wygodnego konfiguratora.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.