- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Obrazy na płótnie - Obraz Canvas - Druk na płótnie - Obrazy ścienne

We wnętrzarstwie wyjątkowo modne stały się kontrasty. Z jednej strony uwielbiane są wnętrza minimalistyczne, z drugiej tęskni się wciąż za przepychem, poszukuje się nowych rozwiązań, ale mimo wszystko wraca się do klasyki, stawia się na ponadczasowość, ale całości próbuje się i tak nadać indywidualny rys.

Niezależnie jednak od tego, jaką aranżację się tworzy, do każdej idealnie wpasować się mogą fotografie na płótnie. Pamiętając, że w nowoczesnych wnętrzach królują fotografie, postanowiliśmy zapewnić im równie królewską oprawę. Zamiast jednak postawić na ramy, wybraliśmy płótno i tak właśnie powstały urokliwe, wyjątkowo modne fotoobrazy na płótnie.

Nasza firma łączy dzisiejsze nowoczesne technologie z artystycznym podejściem do obrazów drukowanych na specjalnym, oryginalnym, bawełnianym płótnie canvas o gramaturze 380g, importowanym z Włoch. Każde płótno jest ręcznie naciągane na mocne, drewniane ramy (sosna), co przyczynia się do ogólnego, artystycznego efektu końcowego, zapewniającego nietypowy i elegancki produkt. Korzystamy z najlepszych, ekologicznych materiałów gwarantujących najwyższą i bezkompromisową jakość wydruku. Drukowane przez nas obrazy na płótnie, dostępne są w szerokim zakresie wymiarów od 30 cm do 120 cm.

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe, wysokiej klasy zdjęcia, które na zamówienie przemienić można w jeszcze bardziej efektowne obrazy drukowane na płótnie. Do Państwa należy wybór, jaki dokładnie fotoobraz ozdobi ścianę w Państwa salonie, pokoju, kuchni czy biurze. Równie oryginalnie będzie się prezentowało nadrukowane na płótnie kultowe auto, sielski krajobraz, jak również panorama rozświetlonego miasta. Jeszcze ciekawszym pomysłem okazać się może stworzenie całej kolekcji nowoczesnych obrazów, która sprawi, że pomieszczenie przypominać zacznie niezwykle stylową galerię obrazów.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.