- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Druk na PCV - Obraz PCV - Druk UV - Druk na piance PCV

Polecane obrazy na PCV

Ciągłe eksperymenty z materiałami i nowoczesnymi technologiami stwarzają zupełnie nowe możliwości przy aranżowaniu wnętrz. Dziś, by efektownie ozdobić ściany, wcale nie trzeba inwestować w obrazy czy tapety w co bardziej to oryginalnych kolorach. Zamiast tego zdecydować się można na nowoczesne fototapety, obrazy na płótnie lub nie mniej interesujący druk na płycie PCV. Wyjątkowo dużo zalet ma właśnie to ostatnie z rozwiązań.

Płyta PCV jest lekka, z powodzeniem można wykorzystać ją wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, idealnie nadaje się do druku wszelkiego rodzaju grafik reklamowych oraz dekoracyjnych. Wydruki są trwałe, a same płyty są nieprzezroczyste o białej powierzchni, przez co uzyskujemy praktycznie fotorealistyczną jakość druku i naturalne nasycenie barw. Płyty są wodoodporne i dostępne w różnych grubościach: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 10mm.

W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo fantastycznych zdjęć, którymi zadrukować można płyty PCV o różnych wymiarach i grubości. Takie nowoczesne, „surowe” obrazy i grafiki świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, będą doskonale kontrastować z bieloną cegłą, kamieniem czy po prostu gładko pomalowaną ścianą. Państwu pozostawiamy wybór, co dokładnie znajdzie się na zamówionej płycie. Może to być tak samo zdjęcie przedstawiające zwierzęta lub krajobrazy, jak również panorama miasta, abstrakcja, zdjęcia z kosmosu lub mapa.

Już jedna płyta PCV okazać się może wyjątkową ozdobą, która przyciągnie wzrok i doda indywidualnego rysu pomieszczeniu, ale ciekawym pomysłem może być także kolekcja takich wydruków na PCV, która przemieni wnętrze w prywatną galerię. Druk na płycie PCV może świetnie sprawdzić się w prywatnych domach i mieszkaniach, ale będzie też wyjątkową ozdobą gabinetów, biur czy nawet sklepów.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.