Nawigacja


FOTOTAPETA / FOTOTAPETY / FOTOTAPETA DO DOMU / FOTOTAPETA DO KUCHNI, ŁAZIENKI

Kolekcje fototapet

Fototapety tematyczne

Nasz sklep z fototapetami oferuje modele, które doskonale sprawdzą się w różnych typach wnętrz. Są wśród nich tak samo wzory idealne do salonu, kuchni, biura, jak również fototapety stworzone z myślą o miłośnikach podróżowania lub przyrody, którzy nawet w domu lubią poczuć się tak, jakby byli na łonie natury. Naszym atutem jest jednak nie tylko bardzo bogata oferta, ale przede wszystkim jakość – zarówno jeśli chodzi o sam wydruk, jak również i o wzornictwo.

Wszystkie nasze fototapety drukowane są w najwyższej rozdzielczości, przy użyciu najnowocześniejszego dostępnego na świecie, profesjonalnego, wielkoformatowego plotera - HP Latex 260. Ploter ten wykorzystuje ekologiczne tusze lateksowe na bazie wody, która odparowuje w procesie termicznego utrwalania. Technologia druku lateksowego pozwala na druk z przełomową, fotograficzną jakością, odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły, przy perfekcyjnym odzwierciedleniu barw. Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Każda wykonywana przez nas fototapeta, w zależności od wymiaru i rodzaju materiału, dzielona jest na bryty o szerokości od 60cm do 120cm.

Jeśli chodzi o samo wzornictwo, fototapety podzieliśmy na różne kategorie tematyczne. Coś dla siebie znajdą miłośnicy kulinariów, zwierząt, przyrody, motoryzacji, wielkich miast czy po prostu bujania w obłokach. Zdjęcia na oferowane przez nas fototapety wykonane są przez najlepszych fotografów, przedstawiają najpiękniejsze widoki i ujęcia, wyróżniają je wspaniałe, intensywne i soczyste kolory i najwyższa jakość wykonania – dzięki temu doskonale prezentują się tak samo jako obrazy do salonu, jak również i zajmujące całą ścianę fototapety.

    Brak produktów

    Dostawa 0,00 zł
    Suma 0,00 zł
    Fototapeta
    Raty Santander