- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Blog

Blog
Twój dom w Twoim stylu

Panele szklane do łazienki - nowoczesna aranżacja wnętrz

Czy drukowane panele szklane do łazienki to dobry pomysł na aranżację wnętrz? Warto poznać wszystkie zalety tego rozwiązania! Zapraszamy do lektury!

Panele szklane ze wzorem kawy do kuchni

Panele szklane ze wzorem kawy są niezwykle popularne w kuchni. Obraz ten utożsamia się bowiem z funkcjonalnością pomieszczenia. Ciepła, brązowa kolorystyka odnajduje się w każdym wnętrzu. Sam panel szklany do kuchni zyskuje dopiero po montażu. Nadaje wyjątkowego stylu i nienachalnej elegancji w kuchni.

Panele szklane i lacobel w aranżacji kuchni

Szklane panele lub lacobel do kuchni? Dlaczego nie? Wśród wielu materiałów wykończeniowych jakie znaleźć można w kuchni coraz większe zainteresowanie wzbudza szkło. To wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie. Nowoczesne i, wbrew pozorom, niedrogie. Efekty jakie można uzyskać za pomocą paneli szklanych w kuchni warte są zainteresowania. Przede wszystkim warto tu rozróżnić dwa rodzaje takiegoż wykończenia. Są nim lacobel i drukowany panel szklany.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.