- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Panele szklane na ścianę

Panele szklane na ścianę do domu i biura

Panele szklane montowane na ścianie to niewątpliwy hit w dekoracji wnętrz. Dopasowane do stylizacji pomieszczeń idealnie kreują atmosferę. Stanowią nie tylko wyjątkową ozdobę. Panele szklane na ścianę nadają bowiem oryginalnego wyglądu wnętrza. Dużym atutem jest tu możliwość dobrania niemal dowolnej grafiki. Do wyboru jest kilkaset tysięcy zdjęć dostępnych w naszej galerii. Pozwala to dopasować wzór paneli szklanych na ścianę do każdego pomieszczenia. Doskonale pasują one do biur i domów. Są niewątpliwą ozdobą urzędów, sal sprzedaży oraz obsługi klienta. Panele ścienne ze szkła nadają niepowtarzalny klimat w kuchni, salonie i innych pomieszczeniach domowych.

Panele ze szkła na ścianę — wzory do każdego wnętrza

Panele szklane na ścianę to mnogość wzorów i kolorów. Daje to dowolną wręcz możliwość dopasowania do wystroju pomieszczenia. W dużej mierze to właśnie grafika na naściennym szkle nadaje mu charakteru. Panele szklane na ścianie definiują też funkcjonalność wnętrza. Te z motywem kawy lub kwiatów idealnie pasują do kuchni. W salonach przeważają zdjęcia miast, reprodukcje dzieł sztuki oraz abstrakcje. W biurach montowane są panele szklane z logo firmy lub obrazem oddającym profil działalności. Można umieścić na nich także własne zdjęcia, tworząc w ten sposób własną minigalerię. Te oryginalne ozdoby robią wrażenie zarówno na gościach, jak i klientach. Odpowiednio podświetlone staną się oryginalną ozdobą restauracji, czy pubów. Nie bez znaczenia jest możliwość dopasowania paneli szklanych na konkretny wymiar.

Panele szklane na ścianę na każdy wymiar

Panele ze szkła na ścianę mogą mieć dowolny wymiar. Ograniczeniem jednego segmentu jest wielkość tafli szkła. Istnieje jednak możliwość ich łączenia. Spoina jest przy tym bardzo estetyczna. Odpowiednio dopasowana grafika jest osadzona w sposób, który nie zniekształca obrazu. Z większej odległości łączenie paneli szklanych na ścianie jest niemal niewidoczne. Dotyczy to szkła na ścianie w dużych rozmiarach. Mniejsze obrazy drukujemy na jednolitej, niedzielonej powierzchni. Takie panele ze szkła na ścianę wykonujemy na konkretny wymiar. Uwzględniamy przy tym oczekiwania naszych Klientów. Mniejsze obrazy szklane są wyjątkową ozdobą pomieszczeń. Mogą stanowić uzupełnienie wystroju i nawiązywać do motywu dominującego w biurze, czy domu. To doskonała metoda na zaakcentowanie własnego gustu lub profilu działalności firmy. Panele szklane na ścianę to świetna okazja do ekspozycji własnych osiągnięć. Należy bowiem pamiętać, że drukujemy na nich także zdjęcia dostarczone do naszej drukarni.

Wybierz wzór paneli szklanych, który najbardziej Ci się podoba! Podaj rozmiar i dokonaj samodzielnie wstępnej wyceny. Przejdź do konfiguratora, by dopasować szklany obraz na ścianę do wymiarów pomieszczenia! Jeśli potrzebujesz pomocy — skontaktuj się z nami.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.