- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

O nas

Nasz serwis daje Państwu możliwość stworzenia niespotykanych dotąd i niepowtarzalnych dekoracji oraz kompozycji ściennych. Dzięki współpracy z najlepszymi światowymi fotografikami oraz galerii 20 milionów zdjęć i najnowocześniejszej na świecie technologii cyfrowego druku UV, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa indywidualne wydruki na wszelkiego rodzaju materiałach giętkich i sztywnych począwszy od fototapet i naklejek ściennych, przez obrazy na płótnie naciągnięte na sosnowe ramy, aż po tafle i płytki szklane z bezpośrednim wydrukiem, płyty pcv, plexi, aluminium, drewno, kamień i wiele innych materiałów.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm oraz oddziały w wielu krajach Europy zachodniej, a także i w Polsce, zapewniają tysiącom naszych klientów najwyższej jakości produkty wykonywane na ich indywidualne zamówienie.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są przez nas na najnowocześniejszym obecnie na rynku wielkoformatowym ploterze drukującym OCE ARIZONA 480GT z funkcją druku lakierem wybiórczym.

Lakier wybiórczy to kompletna nowość przy druku wielkoformatowym.

Nasz ploter gwarantuje najwyższą dostępną jakość druku UV. Do druku stosujemy specjalne, miękkie tusze bazujące na substancjach pochodzenia roślinnego, zapewniające bezwonność i ekologiczność wydruków. Materiały, na których wykonujemy druk spełniają najwyższe normy europejskich instytucji ochrony środowiska.

Uznanie naszych europejskich klientów pozwala nam na ciągły rozwój naszej firmy oraz tworzenie nowych możliwości zadruku praktycznie wszelkich mediów.

Nasz zespół składający się z doświadczonych specjalistów w dziedzinie grafiki oraz dekoracji wizualnej, kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu oraz potrzeb klienta. Realizujemy również własne pomysły klientów, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w dziedzinie grafiki komputerowej. Służymy pomocą w razie potrzeby wykonania wstępnej wizualizacji pomieszczenia lub wykonania projektu indywidualnego.

Korzystne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, nowe technologie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji, to również mocna strona naszego zespołu

Zapraszamy do współpracy.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.