Panele szklane i lacobel

Panele szklane i lacobel w wystroju wnętrz

Panele szklane i lacobel na ścianie to niewątpliwa ozdoba każdego wnętrza. Wyglądają wyjątkowo efektownie i elegancko. Uzupełnione o fronty meblowe z podobnie drukowanego szkła stają się nowoczesnym sposobem wykończenia wnętrz w kuchni, czy łazience. Nadają ton przewodni i zwracają uwagę. Panele szklane i lacobel na dużych powierzchniach wyglądają imponująco.

Panele szklane – cięcie na wymiar, drukowanie szkła, montaż

Panele szklane są niezwykle powszechnym rozwiązaniem na wykończenie wnętrz w domu i biurze. Wynika to z możliwości wyboru zdjęcia spośród milionów gotowych wzorów. Na szło można nanieść też własną fotografię lub grafikę. Wysoka rozdzielczość zdjęcia odpowiada za najlepszą jakość wydruku, także na dużych powierzchniach. Panele szklane wytwarzamy w różnych rozmiarach.

Najpopularniejsze z nich to:

  • szklane fronty meblowe z trwałym drukiem UV na wskazany wymiar;
  • obrazy drukowane na szkle w wymiarach dużej kartki papieru (A4);
  • obrazy drukowane na szkle w formacie plakatu;
  • drukowane panele szklane na ścianęna wymiar, zgodnie z oczekiwaniami Klientów;
  • panele szklane do kabiny prysznicowej i łazienkina wymiar, z wybranym wzorem grafiki mogą stanowić konstrukcyjne elementy wystroju;
  • szklany blat na stół – na wskazany wymiar, z wybraną spośród miliona wzorów grafiką.
Realizujemy też nietypowe zamówienia. Panele szklane mają bowiem różnorodne zastosowanie w budownictwie oraz dekoracji wnętrz. Wykonujemy trwały druk UV paneli szklanych oraz zapewniamy usługę ich montażu. Stanowią oryginalny sposób pokreślenia wystroju wnętrza w domu biurze. Niesamowite wrażenie robią panele szklane w dużych rozmiarach. Łączy się je, by osiągnąć imponujące wrażenie wizualne. Alternatywą są mniejsze rozmiary płytek szklanych, z których można stworzyć niesamowitą mozaikę ścienną.

Lacobel – panel szklany z jednokolorowym nadrukiem

Lacobel to bardzo znany sposób na wykończenie wnętrza w kuchni i łazience. Doskonale sprawdza się w biurze i budynkach użyteczności publicznej. Jest trwały i łatwy w montażu. Lacobel to panel szklany z jednokolorowym nadrukiem montowany najczęściej na ścianie. Spełnia funkcję wizualną. Chroni też ścianę w kuchni przed zabrudzeniem i pryskającym tłuszczem w patelni. Lacobel z powodzeniem zastępuje płytki ceramiczne. Wygląda znacznie bardziej efektownie. Docięte pod wymiar otwory na kontakty elektryczne ułatwiają montaż na ścianie. Dużym atutem są wzory i duży wybór kolorów lacobel. Z pewnością da się dopasować do każdego wystroju. Jego montaż nie wymaga przeprowadzania remontu. To świetny sposób. By odmienić wnętrze swojego domu.

Szkło z bezpośrednim nadrukiem UV
do Twojej kuchni, łazienki, sypialni

wymierzymy, wydrukujemy, dowieziemy, zamontujemy

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.