- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Panele szklane

Panele szklane z nadrukiem UV do kuchni, łazienki, salonu i biura

Panele szklane z nadrukiem są nowoczesnym sposobem na wykończenie wnętrz w kuchni, salonie, biurze, czy łazience. Niebanalne we wzornictwie są wyjątkowo uniwersalne. Tajemnicą ich popularności jest bowiem możliwość nadruku na szkle o dowolnych niemal rozmiarach. Panel szklany może przyjąć formę niewielkiego obrazu do salonu, ozdoby ściennej w kuchni, czy też sposobu na wykończenie ścian w łazience. Szkło z nadrukiem UV doskonale sprawdza się także jako oryginalny front do mebli. Każda forma paneli szklanych sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego wyglądu. Nadaje nowoczesności, intryguje i wzbudza powszechny podziw oraz zainteresowanie gości. Nie bez znaczenia jest tu możliwość wyboru obrazu. Drukowane panele szklane dostępne w decoPLANET wykonujemy na podstawie własnych lub wybranych z naszej galerii zdjęć i grafik. To miliony wzorów i kolorów, które z pewnością staną się ważnym elementem w aranżacji wnętrza budynku. Są przy tym niemal niezniszczalne. Wysoka jakość druku UV na szkle sprawia, że nie tracą intensywnych kolorów. Hartowane panele szklane na ścianę mogą być montowane także w placówkach gastronomicznych, sklepach oraz restauracjach. Spełniają one bowiem wymogi sanitarne HACCP.

Panele szklane na ścianę do kuchni

Panele szklane z nadrukiem doskonale pasują na ścianę do każdej kuchni. Nie ma tu bowiem znaczenia jej wielkość. Najczęściej montowane są nad linią blatu. Prócz wyjątkowych doznań wizualnych zabezpieczają ścianę przed zabrudzeniem, plamami pryskającego tłuszczu i przebarwieniami. Nic dziwnego, że stają się tak popularne. Możliwość dobrania indywidualnego wzoru paneli szklanych do kuchni sprawia, że pomieszczenie to nabywa niezwykle oryginalnego wyglądu. Powiększa je optycznie. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość konserwacji powoduje, że to jeden z najlepszych materiałów wykończeniowych. Panele szklane do kuchni mogą przyjmować formę drukowanego obrazu. Równie modne są panele lacobel o jednolitej powierzchni w niemal dowolnym kolorze. Wystarczy wybrać wzór z naszej galerii lub przesłać własne zdjęcie. Panele szklane do kuchni drukujemy na dowolny wymiar. Większe obrazy i grafiki wykonujemy na kilku taflach szkła, by później – niemal niezauważalnie - połączyć je ze sobą.

Panele szklane do łazienki

Panele szklane do łazienki mogą spełniać kilka funkcji. Przede wszystkim istnieje możliwość ich montażu na ścianie. Nadają wtedy oryginalnego wyglądu pomieszczeniu. Mogą stanowić podstawowy materiał wykończeniowy. Panele szklane do łazienki chętnie stosowane są także jako materiał dodatkowy. Idealnie współgrają z płytkami ceramicznymi na ścianie. Tworzą wyjątkowo atrakcyjną całość nadając ton przewodni i kolorystykę wnętrza. Panele szklane do łazienki stosowane są także jako elementy konstrukcyjne kabin prysznicowych i osłon na wannę. Dobór odpowiedniego wzoru sprawi, że łazienka w Twoim domu będzie niepowtarzalna. Z pewnością wzbudzi zachwyt domowników i gości.

Panele szklane jako fronty do mebli

Panele szklane w formie frontów meblowych to nadzwyczaj oryginalny sposób, by wyróżnić wnętrze swojego domu spośród innych. Są doskonałe do szaf z drzwiami przesuwnymi, ale też jako niewielkie fronty do szafek w pokoju i mebli kuchennych. Świetnie prezentują się w garderobach, korytarzach i przedpokojach. Drukowane panele szklane często wykorzystywane są jako oryginalne blaty stołowe. Prezentują się wyjątkowo okazale w domach, restauracjach oraz barach i pubach. Tam często są częścią większej, tematycznej kompozycji. Wskazują na wyjątkowo dobry gust właściciela. Często wzornictwem oddają pasje i zainteresowania. Panele szklane montowane do mebli świetnie prezentują się w sypialniach i salonach. Odpowiednio podświetlone stanowią małe dzieło sztuki w każdym wnętrzu.

Panele szklane jako drukowane obrazy na ścianę

Panele szklane w mniejszych rozmiarach tworzą niebanalny obraz na ścianę. Wysoka jakość wydruku UV sprawia, że zachowują trwałą głębię kolorów. To nowoczesny trend w architekturze i wystroju wnętrz. Obraz na ścianę drukowany na szkle może przybierać różne formy. Od abstrakcyjnych grafik, przez wyjątkowe zdjęcia, po wysokiej jakości reprodukcje dzieł słynnych malarzy i grafików. Ta forma zdobienia pomieszczeń zdobywa sobie coraz większą rzeszę wielbicieli. Drukowany na szkle obraz świetnie prezentuje się w salonach, kuchniach i pokojach, ale też w biurach i instytucjach użyteczności publicznej. Często jest wyrazem zamiłowania użytkownika pomieszczenia. Stanowi świetną ozdobę, ale też nadaje charakteru we wnętrzach. Szklany obraz na ścianę to także wyjątkowy prezent. Jego uniwersalność pozwala podarować go osobom bliskim, jak również współpracownikom. To wyjątkowo elegancki i gustowny prezent dla każdego. Na każdą niemal okazję.

Panele szklane – wymiary, produkcja i montaż

Co zrobić, by w krótkim czasie cieszyć się oryginalnymi panelami szklanymi na ścianę lub do mebli? Wystarczy wybrać odpowiednią ich formę. Następnie należy dopasować wzór paneli szklanych na ścianę spośród miliona dostępnych obrazów. Można tez przesłać własne zdjęcie lub grafikę. Kolejnym krokiem jest wskazanie wymiarów drukowanych paneli szklanych. Wielkość tafli to 250 na 125 cm, jednak większe obrazy dzielone są na elementy i estetycznie ze sobą łączone. Na tym etapie można poznać przybliżoną cenę paneli szklanych do kuchni, pokoju czy łazienki. W umówionym terminie przyjedziemy dokonać bezpłatnych pomiarów. Przy okazji umawiamy się też na montaż paneli szklanych. Bierzemy pod uwagę wszelkie gniazdka i włączniki znajdujące się na powierzchni ściany. Wycinamy w szkle odpowiednie otwory. Dopasowujemy też obraz, by ważny jego element nie został zniekształcony podczas montażu. Po wydruku trwałego obrazu na szkle dokonujemy jego montażu. W zależności od zamówionego rozmiaru paneli szklanych zajmuje to 1-2 dni robocze. Po wszystkim pozostaje cieszyć się wyjątkowym i nowoczesnym designem pomieszczenia. Montaż paneli szklanych na ścianie odmienia bowiem wnętrza każdej kuchni, łazienki, czy biura. Obrazy w mniejszych rozmiarach dostarczamy kurierem. W zestawie znajdują się niezbędne i uzgodnione wcześniej elementy montażowe.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.