Wybierz materiał

ALUGLASS

To połączenie aluminium dibond i plexiglas (pleksi), który do złudzenia przypomina szkło. Struktura Aluglass, w połączeniu z żywymi kolorami bezpośredniego nadruku UV na Plexi, daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz w nowoczesnym stylu. Aluglass - nasza nowość na rynku.

ALUGLASS

SZKŁO

Szkło to genialna alternatywa dla tradycyjnego obrazu. Obraz na szkle świetnie sprawdzi się w salonie, pokoju, gabinecie czy kuchni. Bezpośredni druk UV na szkle nadrukowywany od wewnętrznej strony w lustrzanym odbiciu jest zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi a szkło można bez problemu czyścić przy użyciu detergentów zawierających alkohol. Bezpośredni druk UV na szkle polecany przez dekoratorów wnętrz.

SZKŁO

PLEKSI

Nowoczesnym materiałem, który wykorzystujemy do dekoracji ścian jest Plexi (pleksi, plexiglass, pmma). PMMA jest materiałem sztywnym, bezbarwnym przypominającym szkło. Efekt głębi i połysku sprawia, że obrazy nadrukowane na plexi podnoszą prestiż każdego wnętrza. Bezpośredni nadruk na Plexi oryginalna dekoracja ścienna.

PLEKSI

ALUMINIUM

Druk UV wykonywany jest bezpośrednio na płytach dibond, które można określić jako szczególnie wytrzymałe, elastyczne i odporne na warunki atmosferyczne. Bezpośredni druk UV na białym aluminium Dibond idealnie oddaje kolory, dibond z efektem szczotkowanego srebra nadaje industrialnego klimatu szczególnie czarno-białym grafikom. Polecamy bezpośredni druk UV na Aluminium.

ALUMINIUM

PCV

Twarda pianka PCV to niezwykle lekki, a jednocześnie wytrzymały na czynniki atmosferyczne i łatwy w montażu materiał. Technologia bezpośredniego zadruku na PCV sprawia, że jest on niezwykle trwały. PCV jest nieprzezroczysta, przez co uzyskujemy praktycznie fotorealistyczną jakość druku i naturalne nasycenie barw. Polecamy bezpośredni druk UV na PCV.

PCV

PŁÓTNO

Technologie łączymy z artystycznym podejściem do obrazów drukowanych na specjalnym, bawełnianym płótnie (canvas 380g.), które naciągane jest na mocne, drewniane blejtramy. Foto-obrazy drukowane na płótnie gwarantują najwyższą i bezkompromisową jakość wydruku. Druk lateksowy na płótnie - doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza.

PŁÓTNO

Na stronach internetowych decoPLANET.pl stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa