Obrazy

Drukowane obrazy nie tylko na ścianę

Drukowane obrazy na ścianę od DecoPlanet to sztuka sama w sobie. Wysoka jakość i rozdzielczość druku dokładnie odwzorowuje każdy szczegół. Czy w reprodukcji, czy też w obrazie własnego autorstwa. Żywa kolorystyka jest niewątpliwą i trwałą zaletą każdego z nich. Co ważne, drukujemy niemal na wszystkim. Stąd drukowane obrazy na ścianę stanowią wyjątkową ozdobę do każdego wnętrza.

Obrazy aluglass — wyjątkowa trwałość i wysoka jakość druku

Obrazy aluglass to nowoczesność w każdym calu. Połączenie trwałego aluminium i pleksi daje niesamowity efekt wizualny. To także wyjątkowa jakość obrazu. Wysokiej klasy druk na pleksi połączonej z aluminium otwiera szerokie możliwości aranżacji nowoczesnych wnętrz. Obrazy aluglass doskonale nadają się do domu i biura. W pełni oddają wszystkie szczegóły. Nie tracą przy tym kolorów. Nawet po wielu latach ekspozycji. Odpowiednio podświetlone, tworzą wyjątkową ozdobę ścienną. Obrazy aluglass na ścianę to mnogość wzorów,kolorów i grafik. Jedynie od Ciebie zależy, jak ozdobisz wnętrze kuchni, salonu i innych pomieszczeń. Dzięki wysokiej trwałości materiału obrazy aluglass doskonale nadają się do ekspozycji na zewnątrz. Wybierz swój wzór obrazu aluglass i ciesz się wspaniałą ozdobą w nowoczesnym wnętrzu.

Obrazy drukowane na szkle — wyjątkowa ozdoba na ścianę

Obrazy drukowane na szkle to świetna alternatywa dla tradycyjnych, płóciennych dzieł. Nie wymagają oprawiania w ramy. To sprawia, że szklany obraz na ścianę jest wyjątkowo efektowny. Płaski i trwały druk na szkle doskonale odwzorowuje wszelkie detale. Nie blaknie, dzięki czemu jest oryginalną ozdobą przez wiele lat. Dużym atutem jest dobór optymalnych dla wnętrz rozmiarów. Nie bez znaczenia jest także ogromny wybór wzorów grafik obrazów drukowanych na szkle. Z pewnością pomocna będzie tu nasza galeria, oparta na bibliotece zdjęć z całego świata. Jednak największą atrakcją jest możliwość wykonania obrazu na szkle z własnej fotografii. Dzięki temu możesz stworzyć galerię fascynujących dzieł własnego autorstwa.

Druk na pleksi — stwórz własny obraz na plexi

Obraz na pleksi to nie tylko nowoczesna forma wyrazu artystycznego. Może służyć też jako sposób komunikacji. Druk na tablicach z pleksi z powodzeniem zdaje egzamin jako znaki ostrzegawcze i informacyjne. To uniwersalny sposób na oryginalną ozdobę lub obraz na ścianę. Drukowana plexi świetnie zdaje egzamin jako konieczne oznakowanie wewnątrz budynków. Wskaże drogę ewakuacyjną, hydrant, czy umiejscowienie gaśnicy. Pleksi z nadrukiem wskaże też numer gabinetu oraz stanowisko i osobę pracującą w biurze. To także świetna alternatywa dlaobrazów na szkle. Należy jednak pamiętać, że druk na pleksi nie jest tak odporny na ciepło. Zaleca się, by znajdowały się one poza zasięgiem otwartego ognia i działania wysokich temperatur.

Druk UV obrazów na aluminium — dibond

Druk na aluminium jest świetnym sposobem na uwiecznienie wyjątkowych obrazów. Dibond to także trwały i wytrzymały sposób na oryginalną reklamę zewnętrzną. Jest to możliwe dzięki dużej odporności materiału na czynniki atmosferyczne. Obraz drukowany techniką UV na aluminium jest bowiem niemal niezniszczalny. Charakteryzuje się ponadto wysoką jakością i rozdzielczością naniesionego obrazu. Dodatkowe efekty uzyskać można przez odpowiedni kolor podkładu. Biały idealnie odwzorowuje kolory druku na aluminium. Szczotkowany srebrny nadaje grafice niepowtarzalny wygląd. Drukowane aluminium to świetny sposób na nowoczesny obraz na ścianę. Idealnie sprawdzi się także jako reklama zewnętrzna Twojej firmy. Na uwagę zasługuje duża ilość wzorów zdjęć i grafik. Bez problemu wydrukujemy też na aluminium kompozycję Twojego autorstwa.

Obraz na PCV — druk UV wysokiej jakości

Druk UV na PCV daje ogromne możliwości. Ten piankowy materiał jest bowiem odporny na czynniki atmosferyczne. Sprawia to, że obrazy drukowane na PCV są trwałe także przy ekspozycji zewnętrznej. Doskonale nadają się na reklamę firmy. Równie efektowne są drukowane na PCV tablice ostrzegawcze i informujące. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu galerię zdjęć i obrazów eksponować można niemal wszędzie. Sprzyja temu druk UV na PCV w wysokiej rozdzielczości. Dużym atutem jest bliskie ideałowi odwzorowanie kolorów. Nie bez znaczenia jest trwałość obrazów na PCV. Doskonale nadają się one do domu, biura oraz wszelkie imprezy plenerowe. Stanowią trwałą i solidną reklamę. Druk UV obrazów na PCV wykonujemy ze wzorów dostarczonych przez Zamawiającego. Wyboru dokonać możesz także spośród setek tysięcy zdjęć dostępnych w galerii DecoPlanet.

Obraz na płótnie — wybierz wzory spośród tysięcy zdjęć

Drukowane obrazy na płótnie canvas to połączenie technologii ze sztuką. Druk nanoszony jest na specjalnym, bawełnianym płótnie, które naciągane jest na drewniane blejtramy. Foto-obrazy drukowane na płótnie gwarantują najwyższą i bezkompromisową jakość. Dzięki wyjątkowemu drukowi UV możesz mieć dzieło sztuki w swoim domu i biurze. Idealnie wpisuje się w klasyczny i nowoczesny wystrój wnętrz. Druk lateksowy obrazu na płótnie jest bowiem doskonałą ozdobą do każdego pomieszczenia.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.