Panele szklane do łazienki

Panele szklane i lacobel do łazienki

Panele szklane i lacobel doskonale nadają się do łazienki i toalety. Uniwersalne ich zastosowanie sprawdza się bowiem w małych i wilgotnych pomieszczeniach. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji. Nie odbarwiają się i są wyjątkowo trwałe. Zarówno panele szklane, jak i lacobel nadają się na ściany w łazience. Mogą być też elementem konstrukcyjnym kabiny prysznicowej lub zabudowy wanny. W aranżacji ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Panele szklane i lacobel do łazienki można bowiem zastosować na setki sposobów.

Panele szklane na ścianę do łazienki

Panele szklany na ścianie w łazience prezentuje się imponująco. Istotną rolę odgrywa tu wybrany motyw. Niewielkie pomieszczenie nieco ogranicza możliwości. Wzory na panele szklane do łazienki można jednak wybierać spośród miliona grafik dostępnych w naszej galerii. Zdjęcie z motywem wody doda energii, mniejszy nadruk na szkle stonuje wystrój wnętrza. Wszystko zależy tu od oczekiwań Klientów. Panel szklany w łazience dodatkowo zabezpiecza ścianę przed zawilgoceniem. Jest znacznie skuteczniejszy niż glazurowane płytki na ścianę. Hartowane szkło jest wytrzymałe. Nie odkształca się pod wpływem temperatury. Wraz z nadrukiem są obojętne na działanie detergentów środków czyszczących.

Lacobel do łazienki

Równie okazale prezentuje się w łazience lacobel. To jednokolorowy panel szklany. Spełnia tę samą funkcję w wystroju wnętrz. Gwarantuje bardziej stonowaną atmosferę. Barwę lacobel do łazienki wybrać można z szerokiej palety wzorów kolorystycznych. Wybór oraz szerokie możliwości aranżacji sprawiają, ze jest to coraz popularniejszy materiał na wykończenie ścian. Nic dziwnego. Szkło jest dziś wyjątkowo modne. Lacobel na ścianie w łazience sprawia, że pomieszczenie wydaje się niemal sterylnie czyste. Dobór koloru i oświetlenia tworzą ciekawe efekty wizualne. Lacobel doskonale nadaje się także na ściany kabiny prysznicowej. Zapewnia intymność zachowując jednocześnie ton elegancji dobrego gustu.

Panele szklane i lacobel w łazience – cięcie szkła, druk, montaż

Zapewniamy montaż zamówionych w decoPLANET paneli szklanych i lacobel do łazienki. Wykonujemy usługę cięcia według dokonanego pomiaru. Nanosimy na szkle trwały druk UV. Rozpoczynamy od ustalenia wymiarów paneli szklanych lub lacobel do łazienki. Pamiętamy o otworach montażowych na wszelkie gniazdka i kontakty. Po kilku dniach piękny lacobel lub panel szklany na wymiar do łazienki jest gotowy. Gwarantujemy wysoką jakość jego wykonania i montażu. Na każdym etapie współpracy zapewniamy darmowe doradztwo. Po zakończeniu prac pozostawiamy odmienioną, zupełnie inne pomieszczenie. Panele szklane i lacobel do łazienki to nowoczesny i wyjątkowy sposób na oryginalne wnętrze.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.