Obraz na aluminium / Druk na aluminium / Druk dibond / Aluminium dibond druk UV

Wysokiej jakości druk na dibond

Dibond to połączone polietylenem warstwy aluminium. Jest ich zazwyczaj kilka, mają wpływ na sztywność materiału. Jest bardzo wytrzymały, a przy tym lekki. Z racji właściwości materiału, dibond jest odporny na czynniki atmosferyczne. Nie szkodzi mu mróz, promieniowanie UV, czy opady deszczu. Stąd tak chętnie używa się dibond do produkcji reklam zewnętrznych. Sprzyja temu ciekawa faktura materiału. Sama w sobie jest niezwykle dekoracyjna. Dibond szczotkowany jest niezwykle elegancki. Jego wartość estetyczną podnosi możliwość zadruku. Powstają dzięki temu nieograniczone wprost możliwości. Zarówno w reklamie, jak i dekorowania i aranżacji wnętrz domu. W decoPLANET tworzymy niesamowite obrazy drukowane na dibond. Jest to bowiem oryginalna baza pod różnego rodzaju ozdoby. Mogą mieć one charakter informacyjny, ostrzegawczy lub czysto ozdobny. Wysokiej jakości druk UV na dibond wykorzystuje się do tablic informacyjnych. Powszechnie wyrabia się z niego wizytówki na drzwi biura. Dużym powodzeniem cieszy się jako reklama zewnętrzna. Jest trwała i odporna na warunki zewnętrzne. Popularnością cieszą się także wydruki obrazów na dibond. To wspaniała ozdoba na ścianę do domu i biura. Odpowiednio podświetlona robi niesamowite wrażenie.

Trwały druk na aluminium dibond

Możliwość naniesienia trwałego druku na dibond stwarza mnóstwo nowych możliwości. To materiał chętnie wykorzystywany w reklamie. Jest wyjątkowo estetyczną formą prezentacji własnej firmy. Podobnie jest w przypadku oznaczeń na tablicach informacyjnych. Te wykonane z drukowanego dibond szczotkowanego zachwycają jakością i uniwersalnością. Pasują bowiem do każdego wnętrza. Zarówno dużej korporacji, jak i rodzinnej firmy. Doskonałe właściwości druku na dibond dostrzegli projektanci wnętrz. Na panelach tych zaczęły powstawać obrazy. Materiał szybko został wykorzystany do drukowania obrazów na ścianę. Stały się ozdobą wnętrz domów, biur, czy restauracji. Druk UV na dibond jest bowiem bardzo dokładny. Prócz tego na dibond można nanieść niemal każdy obraz. Rozwiązanie takie ma wiele zalet:

  • wysoka rozdzielczość druku UV odwzorowująca drobne szczegóły,
  • maksymalny rozmiar płyty dibond 125×250 cm,
  • druk UV na dibond jest odporny na promienie UV i blaknięcie,
  • drukowane dibond odporne jest na warunki atmosferyczne,
  • wykorzystywany do druku zdjęć na wernisażach i wystawach foto,
  • doskonały do tablic informacyjnych, szyldów i reklam zewnętrznych.

Druk na dibond zwiększa możliwości użycia go w reklamie. Ich wykonawcy dostrzegli w nim materiał na szyldy, potykacze i tablice reklamowe. Spełnia wymagania wytrzymałościowe. Dibond jest sztywny i bardzo trwały. Tak samo, jak wykonany na nim wydruk. Ten bowiem z czasem nie traci intensywności i dynamiki kolorów. Wszystkie szczegóły są równie wyraźne, jak w dniu wydruku. Nie dziwi zatem wykorzystanie drukowanego dibond jako tablic i szyldów reklamowych. Odpowiednio podświetlone zyskują na uroku. Są estetyczne i postrzegane jako eleganckie. Reklama drukowana na dibond to świetna wizytówka każdej firmy!

Drukowane kasetony reklamowe z dibondu przyciągają oko. Wynika to z dużej estetyki i oryginalnego wyglądu takiej wizytówki. Taka forma reklamy przestrzennej doskonale nadaje się na elewacje budynków. Zamiast oklejać folią, wystarczy zadrukować widoczne elementy kasetonu. To znacznie trwalsze i efektowniejsze. Zwłaszcza że druk na dibond może przedstawiać wszystko. To pole manewru dla firm, które eksponują logo lub produkt wraz z marką firmy. Drukowany kaseton z dibond charakteryzuje się dużą trwałością. Zarówno materiał, jak i sam nadruk są odporne na czynniki zewnętrzne. Taka forma reklamy zewnętrznej będzie wizytówką firmy przez długie lata.

Panel drukowanego dibond jest odpowiedni dla reklamy stoiska handlowego, czy wystawienniczego. Można łączyć je ze sobą, tworząc niebanalną reklamę własnej firmy. Zaletą rozwiązania jest lekki materiał, jakim jest dibond. Druk jest trwały i odporny na drobne uszkodzenia. W łatwy sposób można takie panele drukowanego dibond przygotować do transportu. Są lekkie i łatwe w montażu. Mają przy tym nieograniczone wręcz możliwości wizualne. Na dużych panelach dibond można wydrukować wszystko. To świetny sposób na elegancką i oryginalną reklamę firmy.

Dibond w reklamie przybiera różne formy. Szczotkowany materiał może stanowić elegancką wizytówkę, ale tez znak informacyjny. Taka spójność we wnętrzu firmy świadczy do dużym przywiązaniu do szczegółów. Także o dobrym stylu prowadzenia biznesu. Kontrahenci oceniają firmę głównie po otoczeniu. Powiedzenie: "jak cię widzą, tak cię piszą" nie traci na aktualności. Warto zatem dbać także o drobiazgi. Druk na dibond spełnia najwyższe standardy dekoracyjne. Tablice informacyjne są czytelne i bardzo eleganckie. Odporne na zniszczenie, korozję, czy blaknięcie.

Wzory obrazów z drukowanego
dibond na ścianę domu

Zalety drukowanych na dibond obrazów dostrzegli dekoratorzy wnętrz. Szybko wprowadzili różnorodne grafiki pod dachy domów i biur. Dibond jest bowiem bardzo eleganckim dodatkiem do wnętrz. Jego szczotkowana struktura świetnie łączy się z nowoczesnymi i minimalistycznymi stylami. Obraz drukowany na dibond zdecydowanie wzmacnia jakość wizualną pomieszczenia. Bez względu na wielkość. Zarówno duże, jak i małe obrazy drukowane na dibond pełne są wyrazistych szczegółów. Rzuca się w oczy intensywność kolorów i jakość wykonania. Małe obrazy na dibond stanowią piękną ozdobę. Wzór zdjęcia można wybrać spośród milionów grafik z galerii. Tu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na dibond można wydrukować też własne zdjęcie. To trwała i niemal niezniszczalna pamiątka, z której obdarowani na pewno się ucieszą. Największe jednak wrażenie robi duży obraz drukowany na dibond. To on wyznacza styl wnętrza. Wskazuje na upodobania, czy zainteresowania użytkownika. Tu także można wybrać wzór dużego obrazu na dibond z naszej galerii. Do druku przyjujemy też własne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Tylko takie spełnią wymagania jakościowe druku obrazu na dibond. Taki obraz powieszony na ścianie w salonie, czy sypialni nada wnętrzu nowego wyglądu. Nie tylko z uwagi na wysoka estetykę, ale i treść. Obraz drukowany na dibond uchodzi bowiem za wyjątkową ozdobę.

Wybierz swój motyw do druku na dibond!

Skorzystaj z naszego konfiguratora i wybierz wzór zdjęcia do wydruku na dibond! Określ wielkość, wybierz motyw i zamów! W decoPLANET wydrukujemy Twoje zdjęcie na dibond i wyślemy je kurierem. W pierwszej kolejności wybierz swój ulubiony wzór.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.