- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Blog

Panele szklane ze wzorem kawy do kuchni

23 maj 2022, 0:00
Panele szklane ze wzorem kawy do kuchni

Panele szklane z motywem kawy

Panele szklane z motywem kawy są bardzo popularne w aranżacji kuchni. Niekiedy spotyka się takie w klimatycznych kawiarenkach. Montowane na ścianie dodają oryginalnego stylu w pomieszczeniu. Ten wzór paneli szklanych pasuje niemal do każdej kuchni. Uniwersalna kolorystyka z akcentem ziaren kawy doskonale komponuje się z drewnopodobnym blatem. Podkreśla kolor też dodatków i wyposażenia. Sprawdza się zarówno w jasnym, jak i ciemniejszym wystroju pomieszczenia. Panele szklane ze wzorem kawy idealnie odzwierciedlają charakter kuchni. Optycznie ją powiększają. Sprawiają też, że wygląda ona wyjątkowo elegancko. Trend na panele szklane jest coraz bardziej popularny w Polsce. Zwłaszcza że znacznie odmieniają one pomieszczenie. To świetny sposób na oryginalną i wyjątkowo efektowną kuchnię.

Panele szklane z kawą do kuchni — produkcja i montaż

Panele szklane do kuchni można montować w dowolnym czasie. Prace nie wymagają kucia ani użycia specjalistycznych narzędzi. Przeprowadzane są z poszanowaniem własności Inwestorów. Montaż szkła hartowanego na ścianę w kuchni odbywa się bezpyłowo. Nie zachodzi więc konieczność uciążliwego sprzątania w pomieszczeniu. Panele szklane z motywem kawy powstają w naszej drukarni. Tam też nanoszone są na hartowane szkło zamówione wzory. Gotowy produkt montowany jest po wcześniejszym ustaleniu terminu z Klientem. W zależności od powierzchni montażu prace trwają około kilku godzin. Efekt zaskakuje nawet samych Klientów. Panele szklane z motywem kawy najlepiej wyglądają bowiem już zamontowane w kuchni. Ich wygląd przed montażem nie oddaje eleganckiego stylu, jaki zapanuje w pomieszczeniu.

Wzory szkła na ścianę do kuchni

Wzory szkła na ścianę w kuchni mogą przybierać różnorodną formę. Mogą być to wzory 3D lub abstrakcyjne grafiki. Panele szklane z motywem kawy są jednak bardzo popularne. Jednak nie jest to jedyny wzór, który cieszy się powodzeniem. W pomieszczeniach kuchennych doskonale sprawdzają się motywy związane z jedzeniem. Nie inaczej jest w placówkach gastronomicznych i restauracjach. Tam szklane panele na ścianę są wyjątkowo pożądane. Wyglądają znacznie efektowniej niż płytki ścienne. Wzbogacają wnętrze. Nadają wyraźnego stylu w wystroju. Panele szklane do kuchni i innych pomieszczeń robimy także z własnych fotografii. Szkło na ścianę z własnego zdjęcia to nie tylko piękne wnętrze. To także ogromna satysfakcja dla autora i Klienta. Wzory paneli szklanych do kuchni można też wybrać spośród zdjęć dostępnych w naszej galerii. Każde z nich wymaga drobnej korekty przed naniesieniem druku. Wzór szkła na ścianę do kuchni musi być bowiem optymalnie dobrany do powierzchni szklenia.
Zainteresował Cię motyw kawy na panele szklane do kuchni? Zobacz też inne wzory! Dowiedz się więcej i wybierz swoją ulubioną grafikę!

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.