- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Blog

Panele szklane do łazienki - nowoczesna aranżacja wnętrz

17 cze 2022, 0:00
Panele szklane do łazienki - nowoczesna aranżacja wnętrz

Panele szklane do łazienki – nowoczesna aranżacja wnętrz

Podczas aranżacji łazienki coraz częściej brane są pod uwagę drukowane panele szklane na ścianę. To nowoczesny sposób na elegancki i indywidualny wystrój wnętrz. Walory drukowanej szyby hartowanej wykorzystywane są w małych i dużych łazienkach. Niekiedy panele służą jako ozdoba szklanej ścianki działowej. Stanowią często najważniejszy element wystroju wnętrza łazienki. Ten nowoczesny trend nadaje styl pomieszczeniu. Z pewnością świadczy też o doskonałym guście właściciela lokalu. Wzory paneli szklanych do łazienki są bowiem niemal niepowtarzalne. Wyboru można dokonać spośród milionów zdjęć w naszej galerii. Wśród nich znajdują się także grafiki. Panele szklane do łazienki wykonywane są na konkretny wymiar, cena zależy od ich powierzchni. Istotna jest też powierzchnia druku. Znaczenie ma ilość otworów na kontakty i gniazdka elektryczne. Cena paneli szklanych do łazienki zależna jest od ponoszonych nakładów.

Szklane panele na ścianę do łazienki — jak i gdzie zamówić?

Drukowane szklane panele do łazienki z roku na rok zyskują na popularności. Nic dziwnego. Są eleganckim sposobem na aranżacje wnętrza łazienki. Pomieszczenie zyskuje optycznie na wielkości. Także na atrakcyjności i oryginalności. Ciekawy wzór paneli szklanych na ścianie w łazience nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Tu świetnie sprawdzają się akcenty związane z wodą i wodospadami. Idealnie pasują też abstrakcyjne grafiki. Najprościej jest wybrać wzór szklanych paneli do łazienki bezpośrednio na stronie internetowej producenta. W decoPLANET umożliwiamy dobór grafik. Wskazujemy także orientacyjną cenę hartowanego szkła z nadrukiem do łazienki. Zamówień najprościej dokonywać w Internecie. Przed realizacją zlecenia robimy dokładne pomiary. Dopiero na ich podstawie rozpoczynamy produkcję paneli szklanych do łazienki.

Co zyskujesz zamawiając w decoPLANET?

 • możliwość wyboru wzoru druku paneli szklanych spośród milionów zdjęć;
 • zamówienie paneli do łazienki bezpośrednio u producenta;
 • wysoką jakość produktu;
 • szybki i czysty montaż;
 • zupełnie odmieniony wystrój łazienki;
 • atrakcyjne zniżki w przyszłości.
Chcesz wybrać jeden spośród milionów wzorów paneli szklanych do łazienki? A może szukasz grafiki na duże szkło zakrywające całą ścianę? Zobacz nasze propozycje! Wybierz ulubiony motyw i zobacz jego wizualizację!

Panele szklane na ścianę w łazience — produkcja i druk

Produkcja oraz druk paneli szklanych do łazienki i kuchni to nasza specjalność. Trend podpatrzony w europejskich domach doskonale przyjął się też w Polsce. Wiele nowoczesnych wnętrz zyskuje przez nie niewymuszonej elegancji i świetnego stylu. Panele ze szkła do łazienki są nowoczesnym rozwiązaniem. Drukowane szkło idealnie sprawdza się jako uzupełnienie płytek. Często pokrywa całą ścianę, zwłaszcza w kabinach prysznicowych. Nim jednak panele szklane trafią do łazienki, konieczne jest pobranie koniecznych wymiarów. Uwzględniane są wszelkie przeszkody w postaci kontaktów, wyłączników i lamp. Wybrany wzór grafiki na panele szklane do łazienki dopasowujemy na wymiar tafli. Używamy zazwyczaj odpornego na uderzenia szkła hartowanego. Na jego wewnętrznej stronie nakładamy wysokiej jakości druk UV. Po zamontowaniu paneli szklanych jest on właściwie niezniszczalny. Nie szkodzi mu wilgoć ani zmiany temperatury. Nie odbarwia się, nawet przy ekspozycji na pełnym słońcu. Stąd druk UV na szkle jest idealny do produkcji paneli na ścianę. Po ostatecznej obróbce elementy gotowe są do montażu.

Jakie są opinie o panelach szklanych do łazienki?

W większości opinie o panelach szklanych do łazienki są pozytywne. Zamawiający długo dobierają właściwy do otoczenia wzór zdjęcia, czy grafiki. Będzie ono bowiem rzutowało na późniejszym wystroju łazienki. Szklane panele z pewnością podnoszą jej walory wizualne. Nie dziwi zatem dłuższy czas na dobór odpowiedniego motywu. Montaż paneli szklanych jest miłym zaskoczeniem dla Klientów, stąd wiele pozytywnych opinii. W większości przypadków bowiem efekt przerasta oczekiwania. Odpowiednie podświetlenie grafik na panelach szklanych w łazience robi niesamowite wrażenie. Nie dziwią nas zatem miłe podziękowania za profesjonalnie wykonaną pracę. Jednak wzór na szkło do łazienki to nie wszystko. Należy bowiem wspomnieć o innych zaletach tego rozwiązania.

Zalety paneli szklanych na ścianie w łazience

Wśród opinii o panelach szklanych do łazienki są takie, które się powielają. Ci, którzy cieszą się już nowoczesnym wystrojem łazienki, wskazują kilka innych zalet.

Są to:
 • łatwość utrzymania w czystości i konserwacji paneli szklanych w łazience;
 • optyczne powiększenie pomieszczenia;
 • idealne rozwiązanie do małych i dużych łazienek;
 • wysoka jakość i trwałość paneli szklanych;
 • odporność na gwałtowną zmianę temperatury wody;
 • nieustanny zachwyt gości oryginalnym wystrojem łazienki.
Chcesz więcej? Przejdź do naszego kreatora, w którym niezobowiązująco dobierzesz grafikę do paneli szklanych na ścianę. Wybierz swoją nową aranżację łazienki, kuchni, czy salonu.
Przechodzę do działu: panele szklane do łazienki

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.