- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Realizacje

Szary lacobel do kuchni - Poznań

20 lip 2023, 8:50
Szary lacobel do kuchni - Poznań

Szary lacobel na ścianie w kuchni — realizacja Poznań

Szary kolor lacobel nieczęsto brany jest pod uwagę przy wystroju kuchni. Niesłusznie. Sprawdza się bowiem idealnie w wielu aranżacjach tego pomieszczenia. Szary lacobel na ścianie w kuchni doskonale kontrastuje z jasnym wykończeniem. Przełamuje barwy i nadaje wyrazistości pomieszczeniu. Doskonale współgra z podłogą w podobnym odcieniu. Widać to na poniższych zdjęciach z realizacji. Szary lacobel montowaliśmy na ścianie w kuchni w jednej z dzielnic Poznania. Nowoczesną stylistykę wnętrza uzupełniło tam szare szkło zamontowane nad blatem. Jego duża powierzchnia od razu przykuwa oko. Kolor lacobel pasuje do barwy naturalnego drewna blatu. Świetnie wyglądać też będą wykończenia w ciemniejszych kolorach. Montaż lacobel w kuchni poprzedzony był wcześniejszym pomiarem. Sprawę ułatwił brak kontaktów na ścianie. Nośnikiem dla szkła jest tu ściana wykończona szpachlą gipsową. Przed montażem lacobel w kuchni odpowiednio przygotowaliśmy powierzchnię klejenie. Daje to gwarancję na idealne połączenie szkła ze ścianą. Po wyschnięciu nie będzie przenosiło żadnych napięć. Hartowane szkło na ścianie w kuchni nie pęknie też przy nagrzewaniu. Nie trzeba obawiać się więc problemów podczas gotowania.
Lokalizacja realizacji — Poznań, Wielkopolska
Wielkość paneli lacobel - 300×80 cm
Czas montażu - 1 dzień roboczy
Cena lacobel na ścianę do kuchni ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od wymiaru szkła. Zachęcamy do samodzielnej wyceny w darmowym konfiguratorze.

Hartowane szkło na ścianę do kuchni

Hartowane szkło na ścianę do kuchni jest praktyczne. Wizualnie jest nie do odróżnienia od normalnej tafli. Specjalny sposób jego obróbki sprawia jednak, że jest niezwykle wytrzymałe. Jest przy tym dość łatwe podczas cięcia na wymiar. Lacobel do kuchni jest odporny na zmiany temperatury. Należy uważać jednak na uszkodzenia mechaniczne. Trzeba pamiętać bowiem, że jest to jedynie hartowane szkło. W przypadku stłuczenia tafli rozpada się ona na drobne, bezpieczne dla człowieka kawałki. Przy zachowaniu minimum ostrożności lacobel na ścianie będzie zdobił kuchnię przez długie lata.

Kolory lacobel do kuchni

W kuchni sprawdzają się niemal wszystkie kolory lacobel dostępne w ofercie decoPLANET. Wszystko zależy od wcześniejszej aranżacji tego pomieszczenia. W przypadku nowych domów i mieszkań podstawą jest wizja właścicieli. W większości przypadków nasi Klienci są zdecydowani na konkretne rozwiązania. Kolor lacobel do kuchni dobierany jest do stylu pomieszczenia. Niekiedy znaczenie mają dodatki, czy elementy wykończenia. W większości współgra on jednak z meblami, czy nowoczesnym stylem w aranżacji kuchni. W wielu domach przeważa odważna kolorystyka, przełamująca stonowany wystrój wnętrz. Tu doskonale odnajduje się zielony, czerwony, czy niebieski lacobel. Starsi inwestorzy szukają bardziej stonowanych barw. Ich wybór skłania się ku pastelowym kolorom lacobel do kuchni. Co warto podkreślić, duża część Klientów decoPLANET poszukuje rozwiązań wśród drukowanych paneli szklanych.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.