Realizacje

Fototapeta z panoramą miasta

17 paź 2022, 5:18
Fototapeta z panoramą miasta
Fototapeta z panoramą miasta to jeden z najchętniej zamawianych wzorów. Tworzy unikatową aranżację pomieszczenia. W połączeniu z oryginalnym wykończeniem staje się wyjątkowo atrakcyjna. Nie inaczej jest z przedstawioną tu realizacją decoPLANET. Fototapeta z panoramą miasta ozdabia tu największą ścianę w lokalu w Łodzi. Wkomponowana została w efektowną ścianę wykończoną na wzór starego, ceglanego muru. Nieskromnie przyznamy, że efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Obraz panoramy miasta w zamyśle miał być widoczny przez wyłom w murze. Czy nam się udało — oceńcie sami!
fototapeta z panoramą miasta

Fototapety na flizelinie, winylu i lateksie

Fototapetę wyskalowaliśmy, by w pełni pokryła niezagospodarowaną powierzchnię ściany. Specjalny druk UV nadał pomieszczeniu przyjemnej i żywej kolorystyki. Warto przy tym dodać, że nasycenie pozostanie niezmienne przez długi czas. Fototapeta na podkładzie lateksowym, flizelinowym, czy winylowym jest wyjątkowo trwała. W dużej mierze jest ona odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne. Podczas nakładania na ścianę nie wyciąga się i nie odkształca. Dzięki temu w pełni oddaje efekt, którego oczekują Klienci. 

Fototapeta na ścianę z panoramą miasta 
Lokalizacja realizacji — Łódź, województwo łódzkie 
Wymiary fototapety - 340×280 cm 
Czas realizacji — około 6 godzin

Fototapeta do salonu, pokoju dziecięcego i biura

Fototapeta wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych sposobów na wykończenie wnętrz. Sprawdza się zarówno w nowoczesnym salonie, biurze, jak i pozostałych pomieszczeniach. Jest to świetny sposób na aranżację pokoju dla dziecka. Atutem jest bardzo duży wybór wzorów. Fototapety z panoramą miasta, czy lasem odmieniają przestronne wnętrza. Jednak prawdziwą radość sprawiają dzieciom. Tu bowiem do wyboru jest ogromna ilość wzorów przedstawiających ulubionych bohaterów z kreskówek. Dla nieco starszych proponujemy fototapetę z sagi Star Wars. Do wyboru jest ponadto kilka milionów obrazów, z których każdy nada wnętrzu oryginalności. Nie do przecenienia jest też bogata kolorystyka. Pozwala ona dopasować fototapetę do indywidualnych oczekiwań Zamawiającego.

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.