- 50% na wszystkie fototapety do końca roku

Realizacje

Panele szklane do kuchni - zielony las - okolice Warszawy

20 lip 2023, 9:00
Panele szklane do kuchni - zielony las - okolice Warszawy

Panele szklane do kuchni - zielony las - realizacje: okolice Warszawy

Zielony las doskonale sprawdza się jako motyw na szkło do kuchni. Ciepłe kolory kontrastują z otoczeniem AGD. Idealnie sprawdzają się jako wykończenie umieszczone na ścianie nad blatem. Panel szklany do kuchni przedstawiający las idealnie wypełnia pustą przestrzeń. Dodaje szyku i elegancji. Potęguje uczucie głębi pomieszczenia. Sprawia, że pomieszczenie nabiera nowego stylu. To doskonały sposób na oryginalny wystrój kuchni. Potwierdza to zdjęcie z realizacji. Tu właśnie zielone szkło hartowane do kuchni przedstawia żywy lasPanel szklany z motywem lasu montowany był w budynku nieopodal Warszawy. Projektant idealnie wykorzystał przestrzeń na ścianie. Wypełniona została w 100%. Panel szklany podzieliliśmy na dwie tafle. Wynikało to z dużych wymiarów. Po jego montażu miejsca łączenia idealnie do siebie pasują. Tu zielone szkło w kuchni idealnie kontrastuje kolorystycznie. Przełamuje biel sprzętu i szafek. Doskonale pasuje do jasnego blatu.
Panele szklane do kuchni z motywem zielonego lasu.
Miejscowość - nieopodal Warszawy
Wielkość paneli szklanych - około 260x80cm
Czas montażu - 1 dzień roboczy
Cena paneli szklanych do kuchni ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od ich wymiaru. Zachęcamy do samodzielnej wyceny w darmowym konfiguratorze.

Zielone panele szklane do kuchni

Zielone panele szklane do kuchni są bardzo popularne wśród Klientów. Wynika to głównie z naturalności motywu. Zdjęcie lasu na szkle w kuchni wprowadzają do niej spokój i naturalne kolory. Zielony pasuje niemal do każdego wnętrza. Zarówno w domu w mieście, jak i poza nim. Identyfikuje się z naturą i ekologią. Las to idealny motyw na szklany panel do kuchni. Hartowane szkło ma nie tylko wizualny efekt. Jest praktyczne. Chroni bowiem ścianę przed zabrudzeniami i wilgocią. Zielone panele szklane łatwo utrzymać w czystości. Po umyciu na powierzchni nie tworzą się smugi. Do codziennej konserwacji wystarczy płyn do szyb. Druk UV na szkle nanoszony jest po jego wewnętrznej stronie. Gwarantuje to znaczną odporność na uszkodzenia i wysoką jakość obrazu. Zielony lacobel, czy drukowane szkło z motywem lasu do kuchni? Sprawdź oba rozwiązania w naszym konfiguratorze!

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.