Obrazy na płótnie / Obrazy canvas / Reprodukcje

Obrazy na płótnie

Zamieniamy zdjęcia w dzieła sztuki. Nasza firma łączy dzisiejsze nowoczesne technologie z artystycznym podejściem do obrazów drukowanych na specjalnym, oryginalnym, bawełnianym płótnie canvas o gramaturze 380g, importowanym z Włoch. Druk jest wodoodporny i odporny na blaknięcie, obrazy eksponowane bez wystawienia na bezpośrednie działanie światła słonecznego zachowują swoją idealną kolorystykę nawet przez ponad 200 lat! Każde płótno jest ręcznie naciągane na mocne, drewnianie ramy (sosna), co przyczynia się do ogólnego, artystycznego efektu końcowego, zapewniającego nietypowy i elegancki produkt do domu i biura.

Nasza firma korzysta z najlepszych, ekologicznych materiałów gwarantujących najwyższą i bezkompromisową jakość wydruku. Wykorzystywana przez nas cyfrowa technologia druku spełnia wszystkie europejskie normy ochrony środowiska. Drukowane przez nas obrazy na płótnie, dostępne są w szerokim zakresie wymiarów od 30 cm do 120 cm. Są one doskonałym rozwiązaniem dekoracyjnym domu, biura, lub innego lokalu użytkowego. Nowoczesność połączona ze starą szkołą, nadaje tym obrazom dodatkowej elegancji i gustu. Nasze druki są bezrefleksyjne i odporne na zadrapania.

Obrazy na płótnie / Obrazy canvas: Wysokiej jakości płótno bawełniano-poliestrowe, blejtram wykonany z litego drewna sosnowego, suszonego próżniowo, obraz posiada zadrukowane boki, płótno jest starannie naciągnięte na ramę, obrazy dostępne w różnych konfiguracjach od 30 cm najkrótszy bok do 120 cm najdłuższy bok, możliwość zamówienia obrazów w formie jednego panelu, podwójnego lub potrójnego.
Termin realizacji: ok. 5 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 3 dni robocznych

Na stronach internetowych decoPLANET stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa.