BEZPOŚREDNI DRUK NA PLEXI, DRUK NA PLEKSI, DRUK NA PMMA, OBRAZY PLEKSI, PLEKSI DO PODŚWIETLEŃ

POLECANE OBRAZY NA PLEXI

TEMATYCZNE OBRAZY NA PLEXI

Nowoczesnym i stylowym materiałem jaki wykorzystujemy do dekoracji jest plexi. Polimerowe tworzywo sztuczne jest materiałem sztywnym, bezbarwnym, o przezroczystości zbliżonej do szkła. Bezpośredni druk UV na pleksi tworzy niepowtarzalny i oryginalny efekt końcowy. Dostępne grubości materiału to 2mm, 3mm, 4mm, 5mm i 10mm.

Postanowiliśmy wykorzystać ten wyjątkowy materiał, by stworzyć niecodzienne dekoracje, które doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Świetnym pomysłem okazać się może zwłaszcza plexi w kuchni, zamontowane w przestrzeni między meblami zamiast tradycyjnych płytek czy fototapety. Płyty przytwierdzane są do ściany w odległości 2 cm, za pomocą eleganckich i aluminiowych dystansów, dostarczanych wraz z produktem jako opcja. Do druku UV na plexi stosujemy dwie metody - druk pełnokolorowy oraz druk transparentny. Płyty plexi możemy zadrukować 'od przodu' tradycyjnie, lub 'od tyłu' w odbiciu lustrzanym.

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty pleksi na wymiar, wybierać można również z niezwykle bogatej oferty, jeśli chodzi o wzornictwo. Zamówić można tak samo plexi z wzorami abstrakcyjnymi, jak również i zdjęciami najwyższej jakości przedstawiającymi m.in. krajobrazy, zwierzęta czy produkty spożywcze. W kuchni bardzo efektownie prezentować się będzie tak samo plexi z soczystymi owocami jak i te z ziarenkami kawy w dużym rozmiarze.

Pleksiglas to także doskonały pomysł, by udekorować ściany w pokojach, salonach, holach czy nawet biurach. Wystarczy dobrać tylko odpowiedni wzór, dopasować go kolorystycznie i stylistycznie do całej aranżacji, by stworzyć wyjątkowe i zarazem nowoczesne wnętrze. Plexi będzie idealne tak samo do pomieszczeń minimalistycznych, jak również i tych bardziej klasycznych. Sprawdzi się tak samo jako świetne tło, jak również i jako pierwszoplanowa ozdoba.

Na stronach internetowych decoPLANET.pl stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa