Panele szklane

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEGO BIURA

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEGO BIURA

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ KUCHNI

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ KUCHNI

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ ŁAZIENKI

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ ŁAZIENKI

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ SYPIALNI

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ SYPIALNI

BEZPOŚREDNI DRUK NA SZKLE,
GRAFIKA NA SZKLE, NADRUK NA SZKLE,
DRUKOWANE SZKŁO, SZKŁO Z GRAFIKĄ

Oferowany przez nas produkt jakim jest bezpośredni nadruk na szkle (panele szklane, kabiny prysznicowe, obrazy szklane, skrzydła do szaf, drzwi szklane, fronty meblowe, stoły) jest kolejną z naszych alternatyw na dekorację wnętrza. Wielkość największej tafli szkła jaką jesteśmy w stanie wykonać w jednym elemencie to 250cm x 125cm (większe tafle szkła, będą dzielone na mniejsze elementy po uzgodnieniu wielkości tafli z klientem). Dodatkowo edytor, który znajduje się w dziale "Szkło" umożliwia zamówienie różnych kombinacji płytek szklanych o wielkości od 25 cm do 60 cm.

Wewnętrzna strona szkła po zadruku jest idealnie zabezpieczona i pozwala na montaż przy użyciu białych lub przezroczystych klejów i silikonów do płytek (niezawierających kwasów, rozpuszczalników, izocyjanianów i innych substancji kwasopodobnych lub żrących). Są to tak zwane kleje i silikony 'nieagresywne'.

 • WYMIERZYMY

  WYMIERZYMY

 • WYDRUKUJEMY

  WYDRUKUJEMY

 • DOWIEZIEMY

  DOWIEZIEMY

 • ZAMONTUJEMY!

  ZAMONTUJEMY!

Oferujemy więc kompleksową usługę z gwarancją dostarczenia produktu w nienaruszonym stanie,
jak i pełną odpowiedzialnością za produkt przy montażu (dla transportu i montaży realizowanych przez DecoPlanet).
W celu wyceny pomiarów i montażu prosimy o uprzedni kontakt przed zamówieniem.

POLECANE OBRAZY NA SZKLE

TEMATYCZNE OBRAZY NA SZKLE

W aranżowaniu wnętrz, podobnie jak pasjonaci wnętrzarstwa, poszukujemy wciąż niecodziennych rozwiązań i materiałów, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pomogą stworzyć efektowne ozdoby i detale do każdego typu pomieszczeń. Szkło posiada mnóstwo wciąż nieodkrytych możliwości zastosowania. Na potrzeby wnętrzarstwa postanowiliśmy wykorzystać właśnie ten popularny materiał i nadać mu zupełnie nową formę – stworzyć zadrukowane płytki i panele szklane, a ponadto umieścić fantazyjne wzory, wszędzie tam, gdzie do tej pory wybierało się białe lub kolorowe szkło.

Nasze szkło jest odpowiednie do bezpiecznego wykorzystania w kuchniach, łazienkach itp., a ich czyszczenie odbywa się za pomocą ogólnodostępnych środków czyszczących, niezawierających substancji ściernych. Płytki i panele szklane przeznaczone są do montażu wewnątrz pomieszczeń. Panel szklany doskonale sprawdzi się jako panel ścienny do kuchni, ale z powodzeniem wykorzystać go można również w salonach, pokojach, holach i zadrukować na różne sposoby. W naszej ofercie znajdą Państwo unikatowe, najwyższej jakości wzory, które dodadzą uroku i ożywią każdą aranżację.

Na stronach internetowych decoPLANET.pl stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa