FOLIA SAMOPRZYLEPNA / FOLIA MAT / FOLIA BŁYSK / FOLIA NA LODÓWKĘ / FOLIA NA ŚCIANĘ

Kolekcje folii samoprzylepnych

Tematyczne folie samoprzylepne

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz doskonale sprawdzają się folie samoprzylepne. Świetnie zastępują one płytki ceramiczne w kuchniach, nienagannie prezentują się w pokojach dziecięcych, salonach, holach, biurach czy nawet sklepach. Z łatwością można je nalepić tak samo na ściany, jak również i na popularne sprzęty AGD, jak np. lodówkę czy kuchenkę. Przy tym wszystkim druk na folii samoprzylepnej jest nie tylko efektowny i znacznie tańszy niż zakup płytek, ale też niezwykle modny i funkcjonalny. Kolorowe folie z niebanalnym wzorem czy zdjęciem fantastycznie ożywiają też pomieszczenia.

Wszystkie nasze folie samoprzylepne drukowane są w najwyższej rozdzielczości, przy użyciu najnowocześniejszego dostępnego na świecie, profesjonalnego, wielkoformatowego plotera - HP Latex 260. Ploter ten wykorzystuje ekologiczne tusze lateksowe na bazie wody, która odparowuje w procesie termicznego utrwalania. Technologia druku lateksowego pozwala na druk z przełomową, fotograficzną jakością, odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły, przy perfekcyjnym odzwierciedleniu barw. Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Każda wykonywana przez nas folia, w zależności od wymiaru i rodzaju materiału, dzielona jest na bryty o szerokości od 60cm do 150cm.

Folie samoprzylepne z naszej oferty są nie tylko bardzo praktyczne. Wybór wzorów jest w naszym sklepie tak duży, że do każdego pomieszczenia znajdą Państwo idealne folie. Wybierać można wśród zdjęć przedstawiających przyrodę, zwierzęta, jak również kultowe samochody czy popularne postaci z branży rozrywkowej. Wszystkie proponowane przez nas zdjęcia zaś są nie tylko ciekawe, ale również profesjonalnie wykonane na dobrej klasy sprzęcie, dzięki czemu doskonale prezentują się w różnych, nawet bardzo dużych rozmiarach.

    Brak produktów

    Dostawa 0,00 zł
    Suma 0,00 zł
    Folie