OBRAZ NA ALUMINIUM, DRUK NA ALUMINIUM, DRUK DIBOND, ALUMINIUM DIBOND DRUK UV

POLECANE OBRAZY NA ALUMINIUM

TEMATYCZNE ZDJĘCIA NA ALUMINIUM

Ciągle poszukujemy nowych materiałów, na które nadrukujemy zdjęcia z naszej galerii. Z uwagi na fantastyczne właściwości zdecydowaliśmy się również zaoferować Państwu aluminium dibond. Płyta składa się z dwóch warstw aluminium i łączącego je rdzenia wypełnionego polietylenem. Ten złożony materiał można określić jako szczególnie wytrzymały, elastyczny i odporny na warunki atmosferyczne (wykorzystywany wewnątrz jak i na zewnątrz, w miejscach szczególnie nasłonecznionych czy wilgotnych np. łazience). Tusze, których używamy do druku są wolne od rozpuszczalników, ekologiczne i nietoksyczne. Mimo to jednak, decydując się na dibond, otrzymują Państwo trwałe i niezwykle efektowne ozdoby ścian.

Zdjęcia i grafiki można zamawiać w różnych wymiarach. Z powodzeniem można więc dopasować płytę do każdego typu pomieszczeń. Największe płyty, jakie oferujemy mogą mieć maksymalną długość do 250 centymetrów, można więc udekorować nimi niemal całą ścianę. Nawet jeśli zdecydują się Państwo na największy możliwy format, z pewnością nie ucierpi na tym jakość druku. Wszystkie oferowane przez nas zdjęcia są tak dobrej jakości, że niezależnie od wymiaru zawsze będą wystarczająco ostre i będą zachwycać kolorami. Mimo bogatej oferty, liczymy się z tym, że mogą mieć Państwo własną wizję pomieszczenia. Dlatego możemy wydrukować na płycie także zdjęcia Państwa autorstwa. Wystarczy tylko wysłać je do nas drogą elektroniczną.

Sama technika druku, farby czy materiały to jednak nie wszystko. Z uwagi na szerokie zastosowanie aluminium dibond, przygotowaliśmy również bogatą ofertę jeśli chodzi o zdjęcia i grafiki do nadrukowania na płycie dibond. Mogą Państwo zamówić wydruk morskiego krajobrazu, lasu, rajskiej plaży lub intrygującą abstrakcję, która z pewnością doda uroku każdej łazience, kuchni czy jakiemukolwiek pomieszczeniu, w którym znajdzie się dibond.

Na stronach internetowych decoPLANET.pl stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa