FOTOTAPETA WINYLOWA, FOTOTAPETY WINYLOWE, TAPETY WINYLOWE DO KUCHNI

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ KUCHNI

Stworzenie wyjątkowej kuchni to wyzwanie nawet dla doświadczonego projektanta wnętrz. Często na małych powierzchniach zmieścić trzeba sporo mebli i sprzętów, a jednocześnie zadbać o wygodę, funkcjonalność i estetykę. Trudno to wszystko ze sobą połączyć, ale jednak jest to możliwe. Oryginalnym i zarazem praktycznym rozwiązaniem są tapety winylowe do kuchni – odporne na parę wodną, nie sprawiające problemów przy montażu i czyszczeniu.

Sama już fototapeta winylowa ma wiele zalet i jest wręcz stworzona do kuchni, a dodatkowo zadrukowana prezentuje się naprawdę zjawiskowo. W ofercie Decoplanet znajdą Państwo mnóstwo fantastycznych zdjęć i grafik idealnych do kuchni. Polecamy przede wszystkim fototapety z owocami w energetycznych kolorach, które pięknie będą prezentować się w nowoczesnych i jasnych kuchniach. Miłośnikom klasyki i stonowanych barw powinny spodobać się nasze „kawowe” wzory. W bardziej rustykalnych wnętrzach świetnie sprawdzą się fototapety z kwiatami, drewnem albo kamieniami lub z górskimi krajobrazami.

Fototapety z naszej oferty przykryć mogą nie tylko ściany, ale i meble, drzwi oraz kuchenne sprzęty, a wykorzystywana przez nas samoprzylepna folia winylowa nie sprawi problemów przy montażu. Tapety winylowe do kuchni, jak zresztą wszystkie produkty oferowane przez Decoplanet, są również w pełni ekologiczne, ponieważ do druku wykorzystujemy tylko najwyższej jakości, bezpieczne dla zdrowia i pozbawione toksycznych substancji tusze.

Na stronach internetowych decoPLANET.pl stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa