PANEL SZKLANY, PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ

SZKŁO Z BEZPOŚREDNIM NADRUKIEM UV DO TWOJEJ KUCHNI

Klasyczne wnętrza są ponadczasowe, jednak z drugiej strony takie aranżacje bywają też nudne. Zamiast więc decydować się na „grzeczne” i stonowane kolory, warto docenić nowoczesne technologie, wnętrzarskie triki i stworzyć naprawdę wyjątkowe pomieszczenia. W łazienkach czy w kuchniach wcale nie trzeba decydować się na płytki ceramiczne. Zamiast nich można wybrać nowoczesne panele ścienne. W porównaniu ze zwykłą płytką panel ścienny wypada bardzo dobrze. Nie tylko jest odporny na wysokie temperatury, łatwo się go montuje i czyści, ale też prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Panele są też ekologiczne. Stosujemy nowoczesne techniki drukarskie i wykorzystujemy tylko najlepsze, pozbawione toksycznych substancji tusze, dzięki czemu panele są najwyższej jakości, kolory idealnie ostre, a jednocześnie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia.

Mogą Państwo zamówić u nas nowoczesne panele ścienne w różnych wymiarach. Możemy na nie nadrukować ciekawe desenie, motywy lub całe fotografie i duże grafiki. Kuchnię i przestrzeń między meblami mogą ozdobić więc panele z ziarenkami kawy lub owocami. Bardzo efektownie prezentują się też panele z motywami kwiatowymi, które świetnie wyglądać będą w towarzystwie tak samo tradycyjnych kuchennych mebli, jak też i tych bardziej nowoczesnych – czarnych albo białych. Panele ścienne świetnie nadają się również do łazienek (polecamy przede wszystkim panele z podwodnymi krajobrazami), a dzięki nim nawet te najmniejsze pomieszczenia będą prezentować się elegancko i stylowo.

Na stronach internetowych decoPLANET.pl stosujemy pliki tymczasowe przechowywane na Twoim urządzeniu, tzw. cookies i podobne. Zasady ich przechowywania możesz zmienić w swojej przeglądarce internetowej. Klikając przycisk "Rozumiem" potwierdzasz, że konfiguracja jest prawidłowa