Canon OCE Arizona 480 GT

Canon OCE Arizona 480 GT

W naszym parku maszyn znajduje się płaski ploter drukujący w technologii UV Oce Arizona 480GT, który jest jednym z najnowocześniejszych ploterów UV na świecie, brandowanych obecnie marką Canon. Dzieki niemu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane realizacje oraz zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Drukujemy na wszelkich mediach sztywnych takich jak : SZKŁO, ekrany kuchenne, panele szklane, płytki szklane, plexi, pcv, aluminium dibond, blacha, drewno, hips, sklejka, fronty meblowe, płyty mdf oraz wiele innych mediów płaskich.Ploter posiada również funkcję druku z roli oraz druku kolorem białym.

Maksymalne pole zadruku elementów sztywnych
w jednym elemencie : 2500 x 1250 mm

Maksymalna szerokość roli : 2500 mm

Kongsberg V

Kongsberg V

Kongsberg V jest ploterem frezująco-tnąco-bigującym.

HP Latex 260

HP Latex 260

Kolejną maszyną drukującą, którą posiadamy, jest najnowocześniejsza lateksowa drukarka firmy Hewlett Packard HP L260, dzięki której wykonujemy najwyższej jakości fototapety na różnego rodzaju materiałach, folie samoprzylepne, obrazy na płótnie, folie OWV, folie do podświetleń, druk na tkaninach, banery itp. Technologia druku lateksowego jest stosunkowo nową technologią jednak zyskała wielu zwolenników na całym świecie dzięki bezwonności wydruków, trwałości oraz dzięki systemowi OMAS, który kontroluje przesuw mediów i w pełni eliminuje niechciany efekt paskowania (bandingu). 

Maksymalna szerokość roli : 1550 mm

SUMMA D120R

SUMMA D120R

Nasze wydruki w razie konieczności wspiera ploter tnący Summa Cut D120R z koszami na folie z przodu i z tyłu. Ten ploter to jedno z najlepszych urządzeń na rynku - ma bardzo dobrą opinię wśród użytkowników. Jego konstrukcja jest bardzo udana i niebywale trwała, nóż jest bardzo precyzyjny, a dzięki dużej sile nacisku może ciąć w foliach flex, flock i w foliach do piaskowania. Ploter posiada system pozycjonowania OPOS, który precyzyjnie wycina dowolne kształty wcześniej wydrukowanych naklejek, jak i czujniki optyczne mierzące długości i szerokości medium.

Maksymalna szerokość cięcia: 1200 mm

HOLZ HER Super Cut 1220

HOLZ HER Super Cut 1220

Piła pionowa HOLZHER do cięcia drewna oraz tworzyw sztucznych pozwala nam na bardzo szybkie i sprawne obrabianie i przygotowywanie materiałów do druku m.in. plexi, pcv, aluminium dibond, płyt mdf, drewna, itd. Wszelkie media sztywne do zadruku posiadamy na miejscu.

Maksymalne pole cięcia w poziomie: 6000 mm
Maksymalne pole cięcia w pionie: 3000 mm

ACER Predator

ACER Predator

Dzieki najwyższej jakości komputerom do obróbki graficznej ACER Predator jesteśmy w stanie przygotować wielkoformatowe projekty graficzne w skali 1:1


Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta