Oferta - Obrazy Na Aluminium Dibond, Druk UV Aluminium Dibond

Wybierz jeden z naszych produktów:

Potrzebujesz indywidualnego projektu? Masz pomysł, lecz nie masz zmysłu przestrzennego lub nie możesz wyobrazić sobie jak będzie wyglądało Twoje pomieszczenie? Napisz do nas, wyślij zdjęcie, a nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt lub przykładową wizualizację. 

Obrazy Na Aluminium Dibond, Druk Na Aluminium


Trwały, bezpośredni druk na aluminium dibond. Płyta składa się z dwóch warstw aluminium i łączącego je rdzenia wypełnionego polietylenem. Ten złożony materiał można określić jako szczególnie wytrzymały, elastyczny i odporny na warunki atmosferyczne (wykorzystywany wewnątrz jak i na zewnątrz, w miejscach szczególnie nasłonecznionych czy wilgotnych np. łazience). Tusze, które używamy do druku są wolne od rozpuszczalników, ekologiczne i nietoksyczne. Aluminium Dibond jest materiałem, dzięki któremu wykonane na nim druki są świetnym rozwiązaniem przy projektowaniu nowoczesnych dekoracji wnętrz.

Aluminium Dibond 3 mm
Grubość płyty 3 mm, wysokiej jakości, bezpośredni druk UV, płyty można montować na kilka sposobów: np. aluminiowe dystanse jako opcja, taśma dwustronna, klej montażowy, rama aluminiowa.


Termin realizacji: ok. 10 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 7 dni robocznych

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta