Oferta - Panele Szklane / Ekrany Kuchenne / Druk Na Szkle

Wybierz jeden z naszych produktów:

Potrzebujesz indywidualnego projektu? Masz pomysł, lecz nie masz zmysłu przestrzennego lub nie możesz wyobrazić sobie jak będzie wyglądało Twoje pomieszczenie? Napisz do nas, wyślij zdjęcie, a nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt lub przykładową wizualizację.

Druk na szkle / panele szklane / płytki szklane


Oferowany przez nas produkt jakim jest bezpośredni nadruk na szkle jest kolejną z naszych alternatyw na dekorację wnętrza. Wielkość największej tafli szkła jaką jesteśmy w stanie wykonać w jednym elemencie to 250 cm x 125 cm. Edytor, który znajduje się w dziale "Szkło" umożliwia zamówienie różnych kombinacji płytek szklanych o wielkości od 25 cm do 60 cm. Wewnętrzna strona szkła po zadruku jest idealnie zabezpieczona i pozwala na montaż przy użyciu białych lub przezroczystych klejów i silikonów do płytek (niezawierających kwasów, rozpuszczalników, izocyjanianów i innych substancji kwasopodobnych lub żrących). Są to tak zwane kleje i silikony 'nieagresywne'. Nasze szkło jest odpowiednie do bezpiecznego wykorzystania w kuchniach, łazienkach itp., a ich czyszczenie odbywa się za pomocą ogólnodostępnych środków czyszczących, niezawierających substancji ściernych. Płytki przeznaczone są do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Szkło decoDiamond, szlifowane - 4/6/8/10 mm
Bezpośredni, trwały wydruk na szkle decoDiamond ze szlifowanymi krawędziami, szkło jest dodatkowo podklejone białą folią, dzięki czemu tworzymy imitację szkła bezpiecznego, szkło decoDiamond charakteryzuje się idealnie przejrzystą powierchnią, dzięki czemu kolory zachowują swój naturalny wygląd. Zastosowanie: szafy przesuwne, panele kuchenne, dekoracje ścienne.

Termin realizacji: ok. 10 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 7 dni robocznych

Szkło decoDiamond, hartowane - 4/6/8/10 mm
Szkło hartowane jest szkłem wzmocnionym poprzez proces hartowania, o bardzo dużej odporności na działanie warunków zewnętrznych tj. temperatura, uszkodzenia mechaniczne (stłuczenia). Szkło decoDiamond charakteryzuje się idealnie przejrzystą powierchnią, dzięki czemu kolory zachowują swój naturalny wygląd. Zastosowanie: szafy przesuwne, panele kuchenne, kabiny prysznicowe, fronty meblowe, dekoracje ścienne, blaty stołów i ław.

Termin realizacji: ok. 20 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 7 dni robocznych


Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta