Oferta - Obrazy Na Plexi, Bezpośredni Druk na Pleksi

Wybierz jeden z naszych produktów:

Potrzebujesz indywidualnego projektu? Masz pomysł, lecz nie masz zmysłu przestrzennego lub nie możesz wyobrazić sobie jak będzie wyglądało Twoje pomieszczenie? Napisz do nas, wyślij zdjęcie, a nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt lub przykładową wizualizację.

Obrazy na Plexi (Plexi, PMMA)

Nowoczesnym i stylowym materiałem jaki wykorzystujemy do dekoracji jest plexi (pleksi, pleksiglas). Polimerowe tworzywo sztuczne jest materiałem sztywnym, bezbarwnym, o przezroczystości zbliżonej do szkła. Bezpośredni druk uv na plexi tworzy niepowtarzalny i oryginalny efekt końcowy. Dostępne grubości materiału to 2 mm, 5 mm i 8 mm.

Maksymalny wymiar pojedyńczej tafli to 2500mm x 1250mm.

Płyty przytwierdzone są do ściany w odległości 2 cm, za pomocą eleganckich i aluminiowych dystansów, dostarczanych wraz z produktem jako opcja. Do druku uv na plexi stosujemy dwie metody - druk pełnokolorowy oraz druk transparentny. Płyty plexi możemy zadrukować 'od przodu' tradycyjnie lub 'od tyłu' w odbiciu lustrzanym.

Druk transparentny na plexi - 2/5/8 mm
Druk transparentny na powierzchni bez użycia koloru białego, ta metoda druku dodaje głębi kolorów drukowanego obrazu, a zamiennikiem wszelkich powierzchni przezroczystych (miejsc, w których nie ma koloru białego) jest kolor powierzchni, na której obraz jest montowany.


Termin realizacji: ok. 10 dni roboczych + dostawa 2-7 dni robocznych


Druk full color na plexi - 2/5/8 mm
Pełnokolorowy wydruk obrazu na płycie plexi wraz z użyciem białego koloru na całej powierzchni materiału.


Termin realizacji: ok. 10 dni roboczych + dostawa 2-7 dni robocznych


Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta