Czas realizacji zleceń standardowych nie powinien przekraczać 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności (fototapety, folie, obrazy do 7 dni roboczych).

Termin realizacji zamówień na szkle niehartowanym to ok. 10 dni roboczych, na szkle hartowanym ok. 20 dni. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy - w przypadku wysyłki kurierskiej należy doliczyć od 24 do 48 godzin, natomiast dla transportu DecoPlanet od 2 do 7 dni roboczych. Realizacja zamówień niestandardowych / indywidualnych, bądź o obszernym nakładzie może się wydłużyć i ustalana jest z Klientem każdorazowo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

Wszystkie produky zakupione w serwisie www.decoplanet.pl dostarczane są firmą kurierską DHL, UPS, DPD lub K-EX w ciągu jednego dnia roboczego od daty nadania przesyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki dostarczane były w określonym terminie, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie przesyłek z przyczyn niezależnych od nas.

 


Produkt

Sposób pakowania

Cena brutto

Fototapeta

Tuba

25 zł

Folia

Tuba

25 zł

Obraz na płótnie

Karton

49 zł

Płyta PCV

Karton

49 zł

Aluminium Dibond

Karton

49 zł

Panel szklany

Skrzynia drewniana*

99 zł

Plexi

Skrzynia drewniana*

99 zł

Szkło i Plexi, gdzie bok
przekracza 190 cm 

Transport DecoPlanet (bez skrzyni)

99 zł

*transport przesyłek o dużej wadze i/lub gabarytach odbywa się za pomocą transportu DecoPlanet, bez budowy drewnianej skrzyni.


Standardowy koszt wysyłki to 25.00 zł brutto (fototapety i folie).

Koszt wysyłki obrazów na płótnie, płyt PCV i aluminium dibond to 49 zł brutto - w przypadku dużych gabarytów 99zł brutto.


Koszt wysłania szkła i plexi to 99 zł brutto.


Przesyłki niestandardowe, o zwiększonych gabarytach lub wadze, oraz takie, których jeden z boków przekracza 190cm długości dostarczane są przy pomocy transportu DecoPlanet, którego koszt wynosi 99zł brutto. Przy transporcie DecoPlanet nie budujemy drewnianych skrzyń na produkty.

 

Koszty wysyłki produktów niestandardowych, wielkoformatowych lub o zwiększonych gabarytach ustalane są również indywidualnie przed rozpoczęciem realizacji. Po realizacji zamówienia i odebraniu go przez kuriera istnieje możliwość śledzenia przesyłki bezpośrednio na stronie DHL, UPS, DPD, DeltaCity lub K-EX.

Zobacz jak pakujemy szkło oraz plexi:

Druk na szkle, panele szklane, panel szklany, szkło do kuchniBrak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta