Oferta - Fototapeta

Wybierz jeden z naszych produktów:

Potrzebujesz indywidualnego projektu? Masz pomysł, lecz nie masz zmysłu przestrzennego lub nie możesz wyobrazić sobie jak będzie wyglądało Twoje pomieszczenie? Napisz do nas, wyślij zdjęcie, a nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt lub przykładową wizualizację. 

Fototapeta / Folie samoprzylepne


Bezkompromisowa jakość druku. Wszystkie nasze fototapety, folie i naklejki drukowane są w najwyższej rozdzielczości, przy użyciu nowoczesnej, profesjonalnej, wielkoformatowej drukarki - HP LATEX 260. Urządzenie wykorzystuje atramenty firmy HP, które są w pełni ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia. HP LATEX 260 pozwala na druk z przełomową…, fotograficzną jakością…, odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły fotografii, przy perfekcyjnym odzwierciedleniu barw. Używane przez nas miękkie, ekologiczne tusze gwarantują najwyższą… jakość‡ i trwałość wydruków. Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Każda wykonywana przez nas fototapeta, w zależności od wymiaru i rodzaju materiału, dzielona jest na bryty o szerokości od 60 cm do 120 cm. Technika druku: bezwonny druk lateksowy.

Jako pierwsi w Europie możemy zaoferować nakładanie lakieru wybiórczego na wydruki wielkoformatowe.


Fototapeta lateksowa
Papier pokryty lateksem, idealny materiał do oryginalnych dekoracji wewnętrznych, gwarantujący doskonałą, fotorealistyczną jakość wydruku, mimo gładkiej struktury odporny na zarysowania, gramatura: 212g.


Termin realizacji: ok. 5 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 3 dni robocznych
Fototapeta samoprzylepna
Samoprzylepna folia winylowa, mat lub połysk, odpowiednia do wykorzystania na płaskich powierzchniach takich jak ściany, meble, drzwi, aluminium, szkło itp., grubość: 80 mikronów.

Termin realizacji: ok. 5 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 3 dni robocznych
Fototapeta z klejem aktywowanym
Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla zwykłych tapet - materiał do dekoracji wnętrz, jedyny taki na rynku z klejem aktywowanym na wodę..

Termin realizacji: ok. 5 dni roboczych.
Dostawa: od 2 do 3 dni robocznych

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta