Oferta - Fototapeta

Wybierz jeden z naszych produktów:

Potrzebujesz indywidualnego projektu? Masz pomysł, lecz nie masz zmysłu przestrzennego lub nie możesz wyobrazić sobie jak będzie wyglądało Twoje pomieszczenie? Napisz do nas, wyślij zdjęcie, a nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt lub przykładową wizualizację. 

Fototapeta / Folie samoprzylepne


Bezkompromisowa jakość druku. Wszystkie nasze fototapety, folie i naklejki drukowane są w najwyższej rozdzielczości, przy użyciu nowoczesnej, profesjonalnej, wielkoformatowej drukarki - HP LATEX 260. Urządzenie wykorzystuje atramenty firmy HP, które są w pełni ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia. HP LATEX 260 pozwala na druk z przełomową…, fotograficzną jakością…, odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły fotografii, przy perfekcyjnym odzwierciedleniu barw. Używane przez nas miękkie, ekologiczne tusze gwarantują najwyższą… jakość‡ i trwałość wydruków. Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Każda wykonywana przez nas fototapeta, w zależności od wymiaru i rodzaju materiału, dzielona jest na bryty o szerokości od 60 cm do 120 cm. Technika druku: bezwonny druk lateksowy.

Jako pierwsi w Europie możemy zaoferować nakładanie lakieru wybiórczego na wydruki wielkoformatowe.


Fototapeta latex 212g
Papier pokryty lateksem, idealny materiał do oryginalnych dekoracji wewnętrznych, gwarantujący doskonałą, fotorealistyczną jakość wydruku, mimo gładkiej struktury odporny na zarysowania, gramatura: 212g.


Termin realizacji od 24h
Płótno Canvas
Bardzo wysokiej jakości płótno matowe o doskonałej przyczepnośći tuszy oraz odwzorowaniu kolorów po wydruku, idealne do druku reprodukcji dzieł sztuki i pełnokolorowych fotografii, wydruki o dużej trwałości, gramatura: 380g.

Termin realizacji od 24h

Fototapeta samoprzylepna
Samoprzylepna folia winylowa, mat lub połysk, odpowiednia do wykorzystania na płaskich powierzchniach takich jak ściany, meble, drzwi, aluminium, szkło itp., grubość: 80 mikronów.

Termin realizacji od 24h

Folia transparent PCV
Przezroczysta folia PCV o powierzchni matowej satyny, idealna do stosowania na wszelkiego rodzaju materiałach przezroczystych takich jak szkło, akryl, pleksi, poliwęglan itp., możliwość drukowania z przezroczystością lub metodą pełnokolorową, wydruk może być wykonywany tradycyjnie bądź w odbiciu lustrzanym, potocznie wydruk lustrzany na tym materiale nazywamy: druk po stronie kleju.

Termin realizacji od 24h

Folia One Way Vision
Folia do powierzchni, które mają pozostać półprzezroczyste, takie jak np. szyby samochodowe, autobusowe, tramwajowe, witryny sklepowe, szklane wejścia itp., dzięki dziurkowanej perforacji widoczność od wewnętrznej strony pomieszczenia ograniczona jest do 70%, natomiast od strony zewnętrznej widać wyraźną grafikę pełnokolorową.


Termin realizacji od 24h
Fototapeta HP Free Wall Paper z klejem
Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla zwykłych tapet - materiał do dekoracji wnętrz, jedyny taki na rynku z klejem aktywowanym na wodę..

Termin realizacji od 24h


Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł
Fototapeta
Raty Santander